У Тернополі знаменитості читатимуть дітям твори відомих авторів

Одним з найдрайвовіших та найтриваліших весняних свят  безумовно є Всеукраїнський тиждень дитячого читання. У Тернопільській обласній бібліотеці для дітей цю подію відзначать низкою пізнавально-розважальних заходів, до участі в яких запрошуються юні тернополяни, гості міста, а також усі, хто родом з дитинства.
Цьогоріч  святкове семидення проходитиме під гаслом «Книга розкривається – мандрівка починається». Розпочнеться воно у понеділок, 18 березня пізнавально-розважальним святом «Веселі пригоди у країні Читалії».
У вівторок, 19 березня на вас чекають веселий флеш-моб «Ми любимо читати!», презентація інформаційного бюлетня  про 5 топових книг для підлітків та фантазійний майстер-клас «Сонечко з паперової лози».
Середа, 20 березня – Міжобласний день читання «Березень. Читають всі!», під час якого сучасні знаменитості (хто саме – це поки таємниця) читатимуть дітям твори відомих авторів . Акція пройде одночасно у декількох містах України. Цього ж дня у книгозбірні відбудеться конкурс малюнка на піску «Фантазії про прочитане».
У Четвер, 21.03 свої  перші вірші презентуватимуть юні поети-початківці, після чого усі бажаючі вирушать у літературну  гру-подорож «У світі мрій, добра і пригод».
П’ятниця, 22.03 – в цей день на малечу очікують незвичайні зустрічі на перехресті казок.
І, нарешті, неділя, 24.03 – об’єднає найкращих та найспритніших biblio-Читаймерів та відкриє безмежні можливості для юних вокалістів під час фольклорного караоке «Зачаровані весною».
Отож, дорогі друзі, сподіваємось, ми склали хорошу альтернативу вашому пасивному і не дуже корисному відпочинку перед телевізором. Гайда на зустріч веселим пригодам, новим знайомствам і захопливим книжковим історіям! Чекаємо вас за адресою: вул. Коперника, 17 – Тернопільська обласна бібліотека для дітей.
Уляна Пилипчук, провідний редактор Тернопільської обласної бібліотеки для дітей

Коментарі вимкнені.