15 способів знайти добрі книги для читання

Іноді знайти добрі книги для читання може бути надзвичайно важкою справою. Проте, у сторіччя публічних інтернет-спільнот та онлайн-обміну, ви як ніколи близько перебуваєте від потрібної вам знахідки. Читайте наші рекомендації, а купити книги онлайн можна в інтернет-магазині Букля.

  1. The Book Seer

    Надішліть запит на сайті, і вам буде запропоновано авторів та книжки згідно вашим літературним уподобанням.

“Madam, I’ve just finished reading… by… What should I read next?”, так виглядає початкова сторінка сайту для запиту вашої майбутньої ідеальної книжки.  

  1. Goodreads

    Своєрідний лозунґ Goodreads «зустрінь свою наступну улюблену книгу». Це відмінний сайт-спільнота, що дозволяє вам спілкуватися з шанувальниками літератури по всьому світу. Мільйони книг отримали оцінку на Goodreads. Увійдіть, прочитайте відгуки та знайдіть відповідні варіанти за лічені хвилини.

  1. Лауреати літературних премій

    Ті, хто отримав Нобелівську та інші премії із літератури, неодмінно знають, що роблять. Згадайте Жан-Поля Сартра, Альберта Камю, Олександра Солженіцина й багатьох інших літературних «світил». Ось офіційний список володарів Нобелівської премії із літератури, яких варто взяти на озброєння й додати до власного чек-лісту.

  1. Перегляньте переліки найкращих книг

    Їх забагато, але за цей список зі 100 кращих книг усіх часів проголосували автори з багатьох країн світу. Ви можете знайти його тут прочитання 100 книг беззаперечно займе значний період часу, і якщо й не перечитувати всі вказані літературні твори, щось ви неодмінно зможете дібрати для себе.

  1.  WhichBook

    Інший корисний онлайн-ресурс WhichBook «пропонує мільйони комбінацій факторів, а потім книги, які найбільш точно відповідають вашим потребам». Зручно.

  1. Уникайте бестселерів

    Це може здатися дивним, але книги, які ви бачите в топі списків, можуть бути не зовсім цікавими. Літературні новинки можуть здобути успіх тільки завдяки імені автора або за допомогою масової рекламної кампанії. Якщо ви справді хочете прочитати цікавий бестселер, заздалегідь ознайомтеся з відгуками від критиків та читачів.

  1. Поговоріть із книжковими консультантами та бібліотекарами

    Персонал у бібліотеках та книжкових крамницях це переважно великі шанувальники літератури, тому, якщо ви шукаєте щось до прочитання, поговоріть із ним для отримання рекомендацій. Вам підкажуть нещодавно видані книжки або літературні тексти вже відомих вам авторів.

  1. Запитайте друзів та рідних

    Швидше за все хтось у вашій родині або колі друзів є фанатом літератури запитайте їх про обов’язкові до прочитання книжки. Вони, імовірно, навіть позичать вам їх.

  1. Відвідуйте бібліотеки

    Переваги бібліотеки багато в чому схожі на переваги книгарень, за винятком того, що там усе безкоштовно. Поговоріть із персоналом щодо вибору цікавої книги чи спробуйте обрати щось навмання, просто перегорнувши й пробігши очима перші сторінки.    

    Радощі бібліотек це можливість сидіти та читати значне число книжок у будівлі. Там немає потреби купувати вподобаний екземпляр, як у книжкових крамницях, і якщо вам сподобається книга, ви можете взяти її із собою за правилами цієї бібліотеки.

  1. Всесвітньо відомі класики літератури

    Можливо, ви чули про авторитетну книгу Орвелла «1984», «Старий і море», «Злочин і кара», але чи читали ви їх? Подумайте про канонічних літературних класиків, і розпочніть читати їх у місцевій бібліотеці швидше за все їхні твори будуть у наявності.

  1. Відвідуйте книжкові ярмарки й тематичні фестивалі

    Їх багато в кожному місті, а також відбуваються книжкові фестивалі всесвітнього масштабу пригадаймо львівський щорічний Форум видавців. На таких заходах ви матимете нагоду зустрітися з авторами й поспілкуватися з ними безпосередньо про їхні книжки.

  1. Дивіться фільми

    Хоча деякі літературні фанати не схвалюють цього, перегляд фільмів відмінний спосіб знайти так само відмінні книги. Значна частина фільмів не буде суттєво відрізнятися від літературного тексту. Утім, роман Кена Кізі «Пролітаючи над гніздом зозулі» прекрасний приклад того, наскільки текст відрізняється від екранізації.

Коментарі вимкнені.