Найкращі заклади: де замовити свіжі суші з доставкою у Львові

Замовити доставку суші у Львові – це дуже проста у виконанні задача. Головна складність заключається в тому, як обрати надійний заклад для замовлення улюблених страв.

Ми задля вашої зручності самостійно оцінили пропозиції від багатьох закладів, де пропонують смачні суші та роли. Результати наших досліджень представили у вигляді рейтингу, з яким ви можете ознайомитись нижче.

“Суші Майстер”

Зазвичай люди приходять до ресторану “Суші Майстер”, не просто щоб поїсти, але щоб насолодитись улюбленими суші та ролами. Головна задача співробітників закладу якісно обслужити кожного клієнта.

Для “Суші Майстер” суші та роли – це не проста їжа. Суші та роли є цілою філософією, яка склалася ще сотні років тому в Японії. Для страв закладу використовуються виключно якісні та свіжі продукти, саме тому вони так надихають.

Щодо переваг закладу, то слід виділити наступне:

  • Страви на будь-який смак – в меню є суші та роли, салати, закуски, напої та десерти. З позицій меню кожен клієнт зможе сформувати повноцінний обід, легкий перекус або святкову вечерю для великої компанії.
  • Стабільна висока якість продуктів, з яких готуються всі страви – це гарантія вашого задоволення.
  • Демократичні ціни на весь асортимент страв – це результат професійної оптимізації процесів у розвинутій мережі суші-ресторанів.
  • Зручний та простий сервіс, а також спосіб замовлення смачної їжі. До послуг клієнтів сайт та мобільний додаток, де можна у зручному форматі ознайомитись з меню, сформувати замовлення, оплатити тощо.
  • Регулярні акції, знижки та бонуси для постійних клієнтів. В закладі піклуються про вигоду кожного клієнта, а на особливо щедрі знижки можна натрапити в періоди напередодні свят.

Окремо варто відмітити якість роботи служби доставки замовлень, яку має цей заклад. За рахунок оптимальної кількості кур’єрів, замовлення доставляються швидко. А ще варто зазначити, що клієнт може не платити за послуги доставки, у разі замовлення на суму вище 400 гривень.

“Панда”

Якщо ви хочете поласувати свіжими та гарантовано смачними суші, але не переплачувати за них, то варто оцінити пропозицію від цього закладу. Як правило, замовлення доставляється швидко, але радимо попередньо уточнити час прибуття кур’єру.

“Ninja Sushi”

Цей заклад користується популярність, оскільки в асортименті є багато різноманітних страв, які можуть бути вам в новинку. Ціни загалом доступні, особливо під час святкових цінопадів. Доставка професійна та переважно швидка, але радимо заздалегідь уточнити час очікування у менеджера.

“Sushi Go”

Хочеться поїсти дійсно великі роли і суші? Тоді варто звернути на асортимент страв цієї служби доставки. На сайті закладу вас чекає широкий асортимент ролів, а також наборів для великих компаній. Ціни на позиції меню різні – ви зможете обрати страви, вартість котрих не перевищує бажаний бюджет.

 

Коментарі вимкнені.