Вейп чи сигарета: що краще?
Сьогодні кількість українців, що перейшли з тютюну на електронні сигарети перевищила 3 відсотки, а це більше мільйона людей. Кожен з них вбачає для себе індивідуальні переваги – хтось прагне насолоджуватись ароматную парою, хтось шукає швидкого вгамування нікотинового голоду, а хтось зацікавлений у мінімізації витрат на шкідливу звичку.
Якщо ви все ще сумніваєтесь, чи варто купувати вейп на сайті https://guruvape.com.ua/ Guru Vape, експерти цього інтернет-магазину доведуть доцільність такого рішення.
Вплив вейпу на організм людини
Завдяки тому, що електронні сигарети генерують пару шляхом нагріву випарника, в процесі паріння не виділяються продукти горіння, більшість з яких вважаються канцерогенами. Цей захист розповсюджується і безпосередньо на власника под системи, і на його оточення, яке зазвичай потерпає від пасивного куріння.
Ще одна перевага сольових рідин полягає в лабораторному походженні нікотину. Цей факт забезпечує йому максимальну ступінь очищення та значну швидкість засвоєння в організмі. Загалом склад заправки для вейпу не є для людини чимось новим. В основі речовини представлені чотири компоненти:
- гліцерин;
- пропіленгликоль;
- харчовий ароматизатор;
- нікотин.
Нікотин дійсно не є безпечним для організму, проте три інші складові постійно зустрічаються в побуті – в косметиці, дитячому харчуванні, продуктах, тощо.
Вейпінг як спосіб заощадження коштів
В порівнянні з регулярною купівлею цигарок, використання под системи є значно вигіднішим. Досвідчені курці кажуть, що за деякий час після придбання вейпу, вони змогли скоротити свої витрати втричі.
Якщо порахувати місячний запас всього необхідного для вейпінгу, вигода стане очевидною. Зазвичай, навіть за активної експлуатації девайсу, на місяць вам знадобиться:
- 1-2 флакони рідини по 30 мл за ціною у 300-500 гривень за кожний;
- 1-3 змінні картриджі, або більша кількість, якщо ви зацікавлені у експериментах з опором – близько 120-150 гривень за кожний;
- 1 под система, яка працюватиме за умови правильної експлуатації більше року, вартістю в 500-1500 гривень, тобто до 100 гривень на місяць, якщо розділити ціну на строк використання.
Тож, згідно підрахунків, витрати на вейпінг сягнуть 1000-1500 гривень на 30 днів без урахування ціни поду. Якщо ж порівняти ці розходи з вартістю в 100 гривень за пачку цигарок, виходить, що ви заощадите не менш як 1500 гривень кожного місяця.
Паріння – джерело позитивних емоцій
Вважається, що вейпінг приносить не тільки задоволення потреб організму, а й психологічну розрядку та насолоду від ароматів та смаків рідин. Якщо ви придбаєте якісний вейп, замовите оптимальну рідину та правильно налаштуєте девайс, ви ніколи не повернетесь до вживання тютюну.
Щоб досягти максимального задоволення з першої покупки та не помилитись у виборі, зверніться по допомогу до експертів, тоді ви точно отримаєте бажаний результат. Співробітники vape shop Guru Vape знаються на тонкощах паріння, тож порадять вам найкраще рішення, спираючись на ваші побажання, бюджет та потреби. Прислухаючись до їхніх рекомендацій, ви зможете відчути найяскравіші емоції від використання електронної сигарети та оцінити всі її переваги відносно традиційного тютюну.
Коментарі вимкнені.