Потап з Настею самі спровокували Тернопіль на яйця

Київ і вся Україна вже давно пережувала так званий скандал з тернопільськими “яйцями”, а ми ще смакуємо. Посмакую і я. Не хочу вдаватись в історичні та ідеологічні моменти, не хочу вникати в складнощі професії артистів, які змушені прогинатись під суспільну кон’юнктуру, не хочеться говорити про економічний аспект з попитом і пропозицією, поки що. Хочеться поговорити про тернопільський гонор.

Колись попалась під руки стаття для туристів-початківців, які подорожують різними країнами. В ній було описано багато популярних країн і багато казусних законів і правил, порушуючи які, можна було попасти під санкції держави або громади тієї чи іншої країни. Санкції різні: штраф, фізична розправа, конфіскація майна, тюрма і навіть смертна кара. Так до прикладу, моя знайома коли відвідала Ізраїль, хотіла пофотографувати корінних жителів в не туристичному кварталі. Тільки вона почала зйомку, як на неї накинулись місцеві з бажанням розбити камеру і натовкти личко. Кажуть що навіть є летальні випадки з туристами. Моїй знайомій повезло, камера ціла, здоров’я не забрали.І чомусь кількість туристів не зменшується до арабських чи східних специфічних країн. Можна довго продовжувати дивуватись таким трагікомічним випадкам, але я не про це хотів написати. Кожен народ, нація, територія має власні традиції і правила, за якими живе. Як вони сформувались чи є вони моральними, це не важливо. Так само і кожна сім’я має свої правила, одні собі дозволяють спати в ліжку взутими і немитими, в інших все навпаки. Як тільки з’являється потенційний порушник цих правил, наслідки можуть бути різні. Аналогічна ситуація і в нас в Тернополі з російськомовними попсовими низькопробними співаками. Їм тут не раді, вони часто не можуть продати квитків, в них кидають яйцями. Це не справа одного концерту, це вже тривала історія, про яку знають столичні артисти. Більшість з них навіть не ризикує чисто з економічної точки зору. Потап з Настею ризикнули виступити навіть з напів-пустим залом. Чомусь мені не віриться, що це в них за правило. Дуже можливо, що їм доплатили за ці “вільні” місця, лиш би вони в чергове спровокували Тернопіль на “яйця”. Так і сталось, кожен отримав що хотів: глядачі концерт; націоналісти показали свою позицію; співаки гроші за концерт; інвестори пустих крісел — інформаційний привід і скандал. Для мене взагалі нічого дивного не сталось, як і для багатьох моїх знайомих.

Свого часу багато подорожував по Україні, бував в Одесі і на сході. Ніколи не переходив на російську, ніколи не було особливої реакції на це, в більшості випадків російськомовні переходили на українську. Часто заходила мова за націоналізм, і зокрема за “яйця”, які отримували в “дарунок” деякі артисти. Спочатку було обурення і апеляція до людяності і багатьох моральних моментів, але згодом вдавалось опонентів переконувати, що тернополянам не так просто запхати в рот ложку з неякісною музикою чи то якимись політичними протухлими “харчами”. І я гордий за Тернопіль, що до нас не їздить Стас Міхайлов та інші пропагандисти зеківської культури, від яких, приміром, майже всі одесити в захваті. Далі мова переходила за політику і мої опоненти дружньо опускали очі, бо відверто визнавали, що не можуть відкрити рота до своєї влади, як це робимо ми. Дискусія закінчувалась тим, що на нас остання надія в цій корумпованій і бандитській державі.

Я гордий і радий за Тернопіль що в нього є “яйця”, позиція, традиції і тверді переконання. Я вдячний цим хлопцям-націоналістам, які “зустріли” Потапа, що змогли продемонструвати не лише свою позицію, а і нашу спільну, що не злякались адміністративної чи кримінальної відповідальності. Як пишуть деякі інтернет видання, що “Тернопіль опозорився…” (слова навіть такого немає в українській мові), то це лише власне судження, яке негоже демонструвати журналістам, і мені більше соромно за Тернопіль і його низький рівень журналістики, який навіть толком не зміг написати якусь аналітику і пояснити всій Україні що насправді в нас відбулось. Але маємо що маємо, маємо продажних журналістів, невмотивованих і пасивних журналістів, не тернопільських журналістів, які і близько не розуміють що відбувається в місті, в якому вони живуть.

Тернопіль зганьбиться тоді, коли зробить аншлаг Стасу Міхайлову, Сердючкам, Потапам чи іншим попсовим відходам.

Святослав Журовський, Тернопіль Вечірній

-1 thoughts on “Потап з Настею самі спровокували Тернопіль на яйця

 • 11:07 | 10.04.2013 о 11:07
  Permalink

  Стаття – яскравий приклад рагулізму. По перше – не вам оцінювати музикальні смаки людей, для когось і С. Михайлов улюблений співак і ви не має те права їх ображати. А тупе розділення на правильну і неправильну музику вже і є першою ознакою рагулізму. По друге – якщо в нас є купка фанатиків, які крім яєць по інакшому не можуть виразити свій протест, це не означає що до нас мають приїзджати тільки “правильні” співаки. Займіться краще вихованням своїх дітей, щоб і у вас не виросли такі дикуни. А може це у вас відходи в голові, га?

  • 11:48 | 10.04.2013 о 11:48
   Permalink

   слухати С. Михайлова – це яскравий приклад рагулізму! ))))

    • 12:34 | 10.04.2013 о 12:34
     Permalink

     а ти, я так зрозумів з фанатів і Михайлова, і Потапа? )))

     • 12:44 | 10.04.2013 о 12:44
      Permalink

      Ні, їх не cлухаю. Я слухаю рок-музику.

 • 11:21 | 10.04.2013 о 11:21
  Permalink

  Гарно викладено матеріал. Автор молодець!Не знала, що в Тернополі так вміють….

  • 12:11 | 10.04.2013 о 12:11
   Permalink

   А особливо це гарно – “Я вдячний цим хлопцям-націоналістам, які “зустріли” Потапа, що змогли продемонструвати не лише свою позицію, а і нашу спільну,…” Це просто шик журналістської неупередженості. Чию, спільну? Агов? Його особисту позицію, купки тризубців? Яку спільну? А як же гасло “Основна якість журналіста – це неупередженість”. Це теж гарно “…і мені більше соромно за Тернопіль і його низький рівень журналістики,…” Це взагалі вершина його журналістики, особливо враховуючи його власний рівень)))

 • 13:59 | 10.04.2013 о 13:59
  Permalink

  маячня свободіської підстилки, яка не розуміє, що юні бики, які кидали яйця, мають тепер проблеми, а головки, барни, стаюри та схожий до них брехливий непотріб лишній раз попіарилися, нерозумію Погляд – для чого ви поширюєте думку інтернетиної шавки, яка хоче бути розумною хоба в інтернеті, але яка обсирає ваших же друзів-журналістів? у вас що дійсно немає відчуття якоїсь етики? соромно… хто такий цей журовський, що пише” і мені більше соромно за Тернопіль і його низький рівень журналістики, який навіть толком не зміг написати якусь аналітику і пояснити всій Україні що насправді в нас відбулось. Але маємо що маємо, маємо продажних журналістів, невмотивованих і пасивних журналістів, не тернопільських журналістів, які і близько не розуміють що відбувається в місті, в якому вони живуть.”
  Та він хай за родину переживає, а нек за журналістів.
  і до сайту – повірте, ви втрачаєте довіру до видання з боку колег, коли дозволяєте собі обсирати інших на догоду отим “шаріковимжуровским”

 • 19:11 | 10.04.2013 о 19:11
  Permalink

  Вибачте, а що з не попосового і ціаквого виступило за останні пару років в Тернополі? Далеко не фанат попси, але поясніть мені, що саме відбувається в Тернополі такого (я львів’янин), що Ви так гордо позиціюєте себе як меломани і естети?

 • 19:58 | 10.04.2013 о 19:58
  Permalink

  До ніків “Ігор” та “Соромно”.
  Якось забагато негативу та агресії, хлопці. Таке враження, що ви куплені професійні боти, а не тернополяни. Почнем з головного. Що поганого в сповідуванні власної ідеї і озвучення власної точки зору? Що поганого в тому, щоб вважити Михайлова і Потапа носіями низькопробної субкультури? І чому це “його-власна-рагульська-думка-хай-за-всіх-не-розписується”? Це аксіома. Чи запросимо експертів в галузі вокалу, аби вони кваліфіковано підтвердили?))) А приклад із східними країнами взагалі геніальний. Ви в Дубаі пробували бухати з пляшки на вулиці? Я – ні. Бо сказали одразу – хто з місцевих побачить – закидають камінням. Якісь рагулі, нє?))) А в Тернополі співати російською і отримати за це яйце – чомусь одразу дикість. Все гаразд написав хлопець, не смикайтесь так.)))

 • 02:05 | 11.04.2013 о 02:05
  Permalink

  Автор статті – повний аматори і нічого в статті окрім якогось його особистого суб’єктивного погляду немає. Видно, що немає журналістської практики і прикро що в такі роки Святослав досі наївно думає, що його геніальні думки вилиті тут – є істинними.

  Словом, все, що хочу сказати: Тернопіль – бидломісто, де переважним контенгентом є ось такі от люди, що приїхали зі села.

  Моя порада – їхати звідси у великі, цівілізовані, культурні та виховані міста та мати спокій.

 • 02:06 | 11.04.2013 о 02:06
  Permalink

  Юрко, та ніхто не смикається, мова про те, що для чого з себе хз що робити і чмирити журналюг і тих, хто не вважає, що яйцекидали – це герої всього Тернополя. В гробу бачив Потапа як москаля, хоча да Насті це не відноситься, вона може хоч на арамейській мові співати, нормальні хлопці не за те на її концерти приходять, а щоб помилуватися симпотною дівчиною.
  А то що всякі пі..ри цього не розуміють і вдаються до блогів – ну то їхні проблеми. Але нащо то на публіку виносити? Я таких писак, як той що плодить такі обємні постулати, називаю “Експлуататорами крайньої плоті”.
  Бо йди жінку люби, кохай, дітей бав, з друзями по соточці микни, а не лий власну розумову сечу на журналістів і тим більше на тернополян, які прийшли подивитися концерт, а замість цього мусіли дивитьися на бидляцтво, яке кидає яйцями кудась там. Але повторюся – то хто такий цей пуп журвоський, що ганить і вчить “четверту владу” і тернополян? Де воно таке невїб..не взялося? Дайте відповідь…

 • 10:22 | 11.04.2013 о 10:22
  Permalink

  До Юрко:
  Юрко, жодної агресії, просто здоровий глузд не може прийняти цьої писанини. Щодо професійних куплених ботів ти не правий. Я звичайний тернополянин, який хоче жити в європейському місті, як за рівнем інфраструктури, так і за рівнем культури. Наступне – ми не оцінюєм вокальну вартість вищевказаних співаків, нехай це роблять експерти. Але основне вони приїхали до своєї публіки, (не до вас під поріг), нехай їх зібралось пів залу, і вони мали право отримати своє. Щодо особливостей традицій в певній місцевості, я не хочу щоб у туристичних путівниках чи при в’їзді в Тернопіль був вказівник – Обережно, у місті є неадеквати, які можуть побити чи закидати яйцями за російську мову, я не хочу таких особливостей. Я хочу щоб про наше місто говорили як про європейське місто з культурними і вихованими людьми, а не про місто, в якому є бидляки, які якраз і ганьблять його не весь світ, не треба нам дурної слави!

 • 23:47 | 13.04.2013 о 23:47
  Permalink

  Дякую, стаття чітко візеркалює позицію свідомих Тернополян! Шкода хлопців,- бандюковичі хочуть повішати хлопцям крім хуліганки, ще й кримінал…

Коментарі вимкнені.