Тернопільська «Самопоміч» порушує виборче законодавство?

Партія Андрія Садового першою оприлюднила список своїх кандидатів до тернопільської міської ради. Я не збираюся аналізувати кожне прізвище окремо, оскільки більшість з них мало що кажуть пересічним жителям дуже файного міста. Мова про інше. Згідно з новим законом «Про місцеві вибори» у списку бажаючих пройти до ради відповідного рівня повинні дотримуватися гендерної рівності – кандидатів однієї статі має бути не більше 70 відсотків, іншої ж, відповідно 30. Я так і не зрозумів, яка це рівність між цифрами 30 і 70. Але то таке, повернімося до «Самопомочі». Серед 21 кандидата – всього 4 представниці слабкої статі. Хоча навіть третьокласник спроможний сказати, що при таких розкладах їх має бути 6 з хвостиком. Залишимо хвостик у спокої, але 2 жіночок таки не вистачає. І що тепер? Доведеться двом чоловікам вказати на двері? А як обрати гірших з кращих?
Все-таки правду кажуть у народі, що інколи варто не поспішати. Невже так важко уважно прочитати закон, особливо якщо врахувати, що у списку є юрист?..
Андрій Березовчук

-1 thoughts on “Тернопільська «Самопоміч» порушує виборче законодавство?

 • 10:22 | 10.08.2015 о 10:22
  Permalink

  Доброго дня. Чудово що ви так переймаєтеся списком “Самопомочі” та грамотністю наших юристів. Тому повідомляю вас, що список попередній і про це усюди написано: він буде змінюватися, доповнюватися (у Тернополі буде 41 виборча дільниця) і т. д. Та все ж таки, щиро вдячні вам за вашу турботу та пильність…

 • 10:27 | 10.08.2015 о 10:27
  Permalink

  В їхньому КВК Тернопільської Садонемочі одні хлопці + жіночка бухгалтер, а юрист це комеді-поганяло, насправді він буде вишикувати схеми розкрадання землі і т.п.- в цьому він уже підкований!
  Сильна команда аж сплакався)))

 • 10:53 | 10.08.2015 о 10:53
  Permalink

  Від “Самопомічі” нема чого хорошого чекати. І навіщо оприлюднювати попередні списки?

 • 11:50 | 12.08.2015 о 11:50
  Permalink

  Балакають, аби балакати. Щоб про них на забули… Ніц доброго в тій Самопомочі не бачу….

Коментарі вимкнені.