Чому вісім тисяч тернополян стали раптом таємничим Орденом Ілюмінатів

Доброго вечора, файномістяни!
Минулий тиждень в Тернополі видався надто теплим, як на осінь і надто гарячим, як на третинний період передвиборчої ери. Сонце, видно ся, так напекло комусь голову, що на весь тиждень Тернопіль занурився у віртуальну обстановку середньовіччя. Часи доволі темні, а отже,особливо показові і сакральні. Місцями, навіть, містичні.
Так “Свобода” вирішила, все-таки, пробачити і підтримати Сонцесяйного на виборах мера. Містика? Зовсім ні! Наші жінки постійно, невідомо на що надіючись, прощають і приймають назад своїх алкоголіків, котрих вчора вигнали геть. А, раптом, одумається та про дітей дбатиме? Ага! Потім ходять в синяках, сльозах і дранті і плачуться на гірку жіночу долю. Бо алкоголік не зацінив їхньої самопожертви і християнського милосердя…
Ну, у “Свободи” цей процес ще попереду. І, навряд, чи диво тут станеться. Принаймні, з того, як сірий кардинал нашої містечкової політики через фартушкове радіо і кишенькові ЗМІ веде пропаганду досягнень свободонадалівського тандему, напрошується висновок, що розрив стосунків не за горами. Бо влада – то та сама залежність, що й чарка. І поведінка алкоголіка і чиновника дуже схожа.
Хтось, із загадковим рівнем IQ, на гарячу голову, найняв на службу IT-інквізицію в особі недороблених хакерів. І ті натхненно заходилися робити обрізання свободи слова місцевим інтернет-виданням. Кажуть, що різали з благословення самого Сонцесяйного кандидата на посаду мера і садовими ножицями. Певно, що не брешуть, оскільки на “обрізаних” сайтах було стерта інформація саме про нього.
Обрізанням, кажуть, намагались навернути видання до визнання правдивою віри в Сонцесяйного на псевдо Полтіннік. До-речі, оте Полтіннік – то,як вияснилось, не духовний подвиг, а банальний розмір. Саме так. Довжина “відкату” у відсотках. Так стверджують люди, котрі удостоїлись давати “відкат”.
Окрім інтернет-видань від “ножиць” інквізиторів постраждали і групи в соціальних мережах. Так спільнота “Тернопільські новини”, після зламу акаунта ,була оголошена таємною. Чи то такий чорний гумор у піарників Сонцесяйного, чи й справді майже 8000 людей стали таємничим орденом ілюмінатів – важко сказати.
Але, нарешті, на обрії намалювався конкретний персонаж віртуальної інквізиції Григорій Бурбеза, відомий в народі, як отєц Фьйодор. В ролі капелана віртуальних військ, я так розумію. І створив свою спільноту . “Тернопільські новини”. А навіщо паритись і вигадувати велосипед?
Як і те, наскільки дії інквізиторів відповідають законодавству про свободу слова і релігійних зібрань. Саме так : релігійних. Адже з кожним днем культ Сонцесяйного нав`язується його піарниками із запеклістю релігійних фанатиків.
А тим часом, Тернопіль поділили на 42 виборчих округи. Поділили, чесно кажучи , по-братському. Одні округи виглядають, як старші, з кількістю виборців до 5-6 тися, на інших набирається ледве по 2 тисячі виборців. Що би це мало означати – теж загадка, котру ТВК, взагалі-то, обіцяє роз`яснити виборцям.
А ось за що “Самопоміч”, котра ще недавно зверталась до прокуратури перевірити діяльність очільника обласної освіти Л. Крупи, раптом уподобала його аж до включення у свої списки, напевно, так і лишиться підкилимною таємницею.
Зрештою, як і перспектива відновлення Тернопільського аеропорту.Уже вкотре, і знову напередодні виборів у департаменті розвитку інфраструктури, транспорту та туризму обласної державної адміністрації пробують створити і вдосконалити проект по його відновленню. Навіть, збирають робочу групу. Але щойно вибори відбуваються, плани по аеропорту ховають під сукно, його перспективи оголошуються туманними , а робоча група розчиняється десь в тих туманах безслідно. А чиновники масово починаютть розказувати про катастрофічний технічний стан летовища.
Але зараз саме виборчий процес. Де, до-речі, також є технічні кандидати. Хто вони – поговоримо наступного разу. Адже, у Файного міста є всі шанси знову отримати Сонцесяйного з його “полтініками” мером. Причім, завдяки технічному нокауту суперників ще в першому турі.
Будьмо уважні і все буде добре!

Дзвінка Торохтушко

Коментарі вимкнені.