Тернопільська мерія, нарешті, почне працювати на благо громади?

Доброго вечора, файномістяни!
Ось і закінчилися наші улюблені зимові свята, на Театральному майдані демонтують новорічну красуню, колядники передають наколядовані кошти волонтерам, а Міську раду освятили нині йорданською водою.Так що, є надія на те, що, бодай якась частина надтоприземлених бажань оборудок з грунтами звідти вивітрилась. І мерія, нарешті, почне працювати на благо громади. Але, от хоч і не пірнав наш мер вчора в ополонку, проте наміри пришвартуватись до борту популярної політсили не полишив. І ходять файним містом чутки, що, таки найшов Сергій Віталійович Надал перспективу покинути тонучий корабель “Свободи” і переметнутись у більш перспективний човен “Садопомочі”, котра досить впевнено тримається на плаву і має всі шанси не стати політичним “Титаніком”. Тепер зрозуміло: чому наш мер вчора не пірнав в ополонку з йорданською водою. Боявся айсберга.
Ну, і тендер на санітарне утримання міста ще ніхто не виграв. А воно ж і води міські теж у сферу того тендеру входять. Хто-зна, що там у тих водах, правда ж? Ставок і потічки не чищені ще від часу правління царя Панька.Тобто мера Негоди. А там – саме прізвище задуматись про здоровя зобовязує.
От, власне, про здоровя, погоду, дороги і людей, котрі відповідають за це у файному місті,можна буде щочетвега поговорити з мерією по “гарячій “телефонній лінії. Або з їхнім автовідповідачем. То вже як кому пощастить. Загалом, нагадую: “гаряча”лінія звязку з господарниками міста існує для того, аби остудити їхні палкі обіцянки і полити їх холодним душем фактів їхньої ж безгосподарності.
Бо, коли цього не робити, то трапляються такі ось дрібнички, як в ОДА. Коли для комунальної структури “Центр боротьби зі СНІДОМ” закуповують товари у 3-5 разів дорожчі від їх реальної ціни. І так на суму 800 000 грн. Дрібниці, а чиновникам приємно.
Ну, от іще одна, розрекламована вчора, як велике потрясіння, акція у файному місті. Гастролюючі пікетники з Одеси мали пікетувати наші файномістянські прокуратуру, міліцію та інші бункери і криївки місцевої Феміди.
І шо? А нічо! Тітушки та тітоньки потупцяли перед фасадами оних будівель, потримали свої безграмотні плакатики, попозували перед камерами, котрі самі ж і привезли, і зрозуміли: тут , такі да: не Приморський бульвар, на котрому, власне, зареєстрована кантора по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю, очолювана п. Талововим. Котрого оці зальотні масовики-затійники і приперлися сюди захищати. Ото вони його позахищали, позахищали, отримали свої тітушкинські добові і зникли в невідомому напрямку. А шуму було: йой! Та так поспішали плакатики свої малювати, що не розібралися проти кого вони. Ото взяли й пікетували обласну міліцію з вимогами відставки міської. Як каже мій вуйко: мішігіни, що з них возьмеш.
Та воно й погода не сприяє тому, щоб довго когось захищати, еге ж? Клімат політичний міняється так швидко, наче глобальне потепління заклинило в режимі максимуму.
Та й так погодні умови не сприяють. От на весь тиждень передає Гідрометцентр дощ, мокрий сніг і вітер. А місцеві комунальники і шляховики обіцяють нам вуличний ектрім в японському стилі : то-яма-то-канава.
Нічого. Зате завтра – День Обіймів. Якщо побачите на вулиці молодих людей з плакатами “Обійми мене!” – не лякайтесь. Обійми – це чудово! Тако : тіко обійми! Жодного гріха! Все буде добре!

Коментарі вимкнені.