130-кілограмовий тернополянин буде блокувати трибуни у Верховній раді

Ігор Побер – чемпіон світу з пауерліфтингу. На Тернопіллі він очолював партію “УДАР”. Зараз – новообраний народний деутат. В Тернопільському центрі комунікацій Ігор Побер взяв участь в проекті телеканалу ІНТБ та інтернет-видання “Погляд” “Тест-драйв для депутатів”. 

–          Чи будете відмовлятися від депутатської квартири в Києві, як це пропонують робити деякі нардепи?

–          Для чого робити гучні заяви, відмовлятися від пільг? Та не дають квартири на сьогоднішній день, це скасували. Так, колись давали квартири, і всі депутати, які на той час були від Тернопільщини, отримали. Один з депутатів, який пройшов від соціалістичної партії відмовився від квартири, отримав компенсацію в грошовому еквіваленті. Чого я себе буду бити в груди, що я такий хороший, якшо квартир не дають? Надають проживання в готелі “Київ”, якшо я не помиляюся, і забезпечують  за рахунок коштів Верховної ради.

–          У вас в Тернополі є сім’я. Будете залишатися тут, чи всі переїдете до Києва?

–          На даний момент ми живемо всі в Тернополі. І, я думаю, ми й залишимося тут. Звичайно, я буду на сесії їздити – готелем нас на період сесії забезпечують, а на вихідні я, по мірі можливості, буду вертатися сюди. Тут у нас є тренажерний фітнес-клуб, яким займається дружина – веде там заняття. У нас маленька дитина, тому – переїжджати  з маленькою дитиною, щоб поневірятися по готелях..?

–          Як думаєте – сила, то метод боротьби?

–          Ми не говоримо про ту силу, що от Побер важить 130 кг, треба вийти до трибуни і когось там «вирубати», а тим більше такий, як наш лідер, він звичайно, ніколи такого робити не буде. На жаль, в нас люди, особливо по селах, так розуміють: «О, класно, Кличко їм там дасть».
Звичайно ж, не бійка, але таке, як блокування трибуни (якшо проводитимуться такі «бєзпрєдєльні» закони, які вони проводили, порушуючи всі регламенти, що стосувалося мови), не брання участі в сесійних засіданнях – таке буде. Є єдина команда. І якшо треба буде блокувати трибуну, то будемо блокувати, звичайно. Хоча, це не є методи.

Записала Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “130-кілограмовий тернополянин буде блокувати трибуни у Верховній раді

  • 18:35 | 30.11.2012 о 18:35
    Permalink

    Ну чтоже?Скорее кондратий схватит!

  • 18:46 | 30.11.2012 о 18:46
    Permalink

    Вообще стыдно смотреть,как народные депутаты дерутся.Казалось бы все грамотные и считают себя интелигентными,а ведут себя по хамски,оскорбляют друг друга.Главное не за блага для народа стараются,а для себя любимых.Почему бывшие депутаты не освободят квартиры,или теперь это их собственность?И это называется борьба за место под солнцем,а не беспокойство за народ.

Коментарі вимкнені.