Приклад “блатних” сусідів у Тернополі стає “заразним”

У серії публікацій під такою назвою на нашому сайті мова йшла про вандалів, які нищать зовнішній вигляд міста. Цього ж разу так назвемо тих, хто не зважає на думки людей, які живуть поруч.

На адресу редакції «Погляду» надійшов лист від мешканців новобудови на вулиці Злуки, 8А. Справа в тому, що окремі жителі даного дому вважають, що мають повне право ставити свої авто на тротуарі під домом, попри те, що навпроти тротуару знаходиться спеціально облаштована стоянка для машин, на якій завжди є вільні місця.

«Для того, щоб зробити таку стоянку, ми звузили дитячий майданчик.  Цілком зрозуміло, що стоянка робилася за спільний кошт мешканців дому, і більшість із нас нею користується. Однак нашим «блатним» сусідам на це схоже, наплювати. Два «джипи» фактично стаціонарно стоять на тротуарі. Розминутися із ними можливо, однак, приміром, для мами із коляскою, чи людині яка несе сумку, краще відразу обходити «джипи» проїжджою частиною.

Не розуміємо, чому ми повинні  ходити по вузенькій «стежинці», яку нам «люб’язно» залишають власники джипів? Особливо це викликає незручності, коли на вулиці болото, адже дійти до під’їзду можливо лише або вступивши у болото, яке весною мало б перетворитися у клумбу чи газон, або по проїжджій частині.  Отже, якщо наші «сусіди» не звільнять тротуар, то, схоже, засівати траву чи садити квіти буде не доцільним  – через те, що авто стоять на тротуарі, люди ходять клумбою.  Проблема в тому, що автомобілями тротуар заставлений і вдень, і вночі.  Розуміємо, що не завжди є місце, аби припаркувати машину на ніч, тому доводиться ставити на тротуар. Але даних два джипи стоять на тротуарі постійно, якщо не обоє – то хоча б один із них. Наніч водії їх виставляють на тротуар вже не на половинку, а так, що пройти взагалі не можливо.

Жителі дому неодноразово натякали і говорили відверто власникам автомобілів, що вони повинні ставити свої автомобілі у  спеціально відведених для цього місцях, які обладнанні фактично за два метри від облюбованого «блатними» місця. Та вони на прохання не реагують.  Голова ОСББ дому очевидно боїться брати на себе відповідальність і сваритися із впливовими власниками іномарок, всіляко уникає обговорення подібних тем.  Воно й не дивно – він такий ж самий, щоправда його діяльність по-іншому проявляється. Але це вже інша тема.

Якщо ж відійти від простої незручності, спричиненої  тим, що ці два авто постійно стоять на тротуарі, то просимо зважити їх хоча б на той момент, що тротуари також придбані за спільний кошт усіх жителів дому. То ж  не розуміємо, чому вони нищать наше майно, і хто робитиме ремонт, коли бордюри розсиплються від постійного наїжджання.

Сподіваємося, що хоча б таким чином переконаємо «сусідів» зважити, що вони не єдині мешканці дому, і вони врешті зрозуміють, де можна поставити свої «джипи».

До листа додаємо фото, щоб було зрозуміло, про кого йде мова. Однак, зауважимо, що прикладом «блатних» вже користуються і інші жителі дому, які також почали ставити авто на тротуарах. Просимо дбати про наше спільне майно і зважати на певні рамки моральності. Адже житимемо ми у домі не один рік!»

-1 thoughts on “Приклад “блатних” сусідів у Тернополі стає “заразним”

  • 11:04 | 16.01.2012 о 11:04
    Permalink

    Знаю ситуацію, коли через подібні ситуації до дому не могла підїіхати ні швидка, ні пожежна машини. і дійсно, чогось хтось має витирати своїм одягом брудні машини?

    • 16:45 | 17.01.2012 о 16:45
      Permalink

      та розчинник автофарби у віному продажу,беріть приклад з столиці

  • 18:03 | 18.01.2012 о 18:03
    Permalink

    Доки ми будемо брати такі “приклади” , до тих пір будемо мати такі проблеми.

Коментарі вимкнені.