В Тернополі частування завершилось різнею

Гостювання не завжди закінчується радісними обіймами і запрошеннями прийти ще. Інколи, буває, з гостини забирають лікарі. І не тільки тому, що надмірна доза перешкоджає йти власними ногами, а ще й з тої причини, що господар випроваджує гостя з ножем у животі. Ледь не трагічно закінчилися посиденьки в давнього товариша для 26-річного тернополянина, – повідомила “Поглдя” прес-служба УМВСУ в Тернопільскій області.
Суботнього вечора молодик зайшов до знайомого в гості. Сиділи, розпивали спиртне, а далі їхні пояснення розходяться. 31-річний господар стверджує, що конфлікт розпочався через дівчину – друг вліз у їхні стосунки, а останній переконаний, що потерпів ні за що. Вірити одному чи іншому – значення немає. Важливим для слідчого є фінал сварки між товаришами – господар уже на порозі наздогнав гостя і встромив тому лезо ножа у живіт.
Збагнувши, що накоїв, викликав швидку, навіть допоміг лікарям занести гостя до автомобіля. Але від цього потерпілому легше не стало. Травму від проникаючого ножового поранення довелося лікувати довго.
Яким буде покарання для запального гостя, покажуть висновки судово-медичної експертизи. Адже від степеня важкості тілесних ушкоджень залежить і стаття, яку інкримінуватимуть затриманому.

Коментарі вимкнені.