Обличчя Бережан: Олену Іванову знатиме не тільки Тернопільщина

Олена іванова

Народилася в місті Бережани. Навчаюсь в ЗОШ № 1.

З дитинства люблю мистецтво, адже це цікаво. Захоплююсь театралізованими дійствами, люблю грати ролі персонажів, які пережили ситуації та почуття яких мені ще не доводилось відчути на собі. Цікавлюсь конкурсами тому, що корисно подивитись, як грають інші юні актори, іноді завдяки цьому я зауважую, що саме потрібно виправити в собі.

Я є актором поетично – фольклорного театру «Взори», керівником якого є Олена Різник. В березні цього року старша група нашого театру взяла участь у конкурсі «Діти Мельпомени», на якому здобула перше місце.

Ідучи на конкурс я не ставлю собі за мету перемогти, оскільки головне участь та віра в себе. Окрім акторського майстерства люблю співати та танцювати.

Боюся зрадити свої мрії. В майбутньому хочу стати успішною актрисою.

Своє рідне місто люблю насамперед за те, що воно подарувало мені найкращі та найвеселіші роки мого життя та друзів. Мені подобаються вечірні прогулянки старовинними вулицями нашого малого міста та шум Золотої Липи.

Жителям славного міста Бережани хочу побажати успіхів у починаннях, хорошого настрою завжди і всюди. Тим хто далеко від свого містечка: «Повертайтеся , не забувайте про рідний край. Вам тут завжди раді!».

Коментарі вимкнені.