70 cімей у Тернополі звільнили від сплати за житлово-комунальні послуги

На черговому засіданні комісія по звільненню від сплати за житлово-комунальні послуги учасників АТО, членів їх сімей і сімей загиблих розглянула ще 37 звернень від жителів Тернополя.

За повідомленням управління соціальної політики міської ради, документи від 33 осіб відповідають усім вимогам. Відповідно, дані звернення були вирішені позитивно та сім’ї учасників АТО, які проживають у Тернополі, звільнені від сплати за житлово-комунальні послуги. Загалом, з 1 вересня майже 70 сімей учасників АТО уже не платять за комунальні послуги.

Ще трьом сім’ям комісія відмовила, адже у довідках не було вказано, що призвана особа була чи перебуває у зоні АТО. Що ж до однієї сім’ї, то доручено військомату зробити запит у військову частину для підтвердження інформації про участь заявника в АТО.

Довідково:

Право на звільнення від сплати надаються учасникам АТО та членам їхніх сімей за місцем реєстрації у Тернополі (незалежно від кількості осіб та загальної площі житла), членам сімей, якщо учасник АТО не зареєстрований у Тернополі та членам сімей загиблих під час участі в АТО за місцем реєстрації, за умови надання пакету необхідних документів. Документи приймають в робочі дні з 8.00 до 17.00 год. в управлінні соціальної політики міськради за адресою: м. Тернопіль, вул. Лисенка, 8 каб. 3 тел. (0352) 23-56-52. 

Членам сімей учасників АТО необхідно заповнити заяву за встановленою формою та додати такі документи:

  1. Копія паспорта (1, 2, 11, 12 сторінки);
  2. Копія ідентифікаційного номера;
  3. Оригінал довідки з місця реєстрації про склад сім’ї (форма № 2);
  4. Довідка, видана та скріплена печаткою уповноважених органів, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій тощо або їх територіальними органами про призов учасника антитерористичної операції на військову службу;
  5. Копія свідоцтва про шлюб;
  6. Копія свідоцтва про смерть (для членів сім’ї загиблих під час участі в антитерористичній операції).

 

Під час подання копій документів заявники надають їх оригінали для огляду та засвідчення їх копій.

Коментарі вимкнені.