Тернопільські бійці привезли з Португалії золото і срібло

Нещодавно Тернопіль гучно заявив про себе на Чемпіонаті світу з фрі-файту в Португалії. Чотири наших спортсмена поїхали виборювати перемогу в складі збірної України. Їхні імена вже знайомі тернополянам після Чемпіонату Європи, що проходив в нашому місті у квітні: Ігор Слюсарчук, Олександр Долішній, Тарас Піхуник та Едуард Богачук. Зокрема Ігор Слючарчук вже вдруге виборов титул Чемпіона світу з фрі-файту в надважкій вазі, а його побратим Олександр Долішній привіз в Тернопіль пояс за друге місце у середній вазі.

Підтримати своїх підопічних вирушив й тренер, керівник тернопільського обласного осередку Всеукраїнської Федерації фрі-файту та контактних єдиноборств Валерій Чоботарь.

— Наша тернопільська команда брала участь в змаганнях у складі збірної України. Неофіційно нас було п’ятеро — Станіслав Гуцул їхав не включений до збірної, але це не завадило йому успішно показати себе, отримавши друге місце. Наш чемпіон Ігор Слюсарчук взагалі міг не змагатись, бо в нього було перетренування і пошкоджена зв’язка на руці. Але тим не менше, перший раз в історії України ми займаємо перше місце на чемпіонаті такого рівня, — підкреслює Валерій Чоботарь.

Фрі-файт, один з небагатьох напрямів, що надзвичайно розвиває не лише фізичні, але й моральні якості людини. Спортсмени дуже шанують Україну, церкву, сімейні цінності.

— Спорт — це мистецтво можливого, адже в поєдинку тобі часто доводиться робити не те, що ти хочеш, а те що дозволяє противник. Наші спортсмени зробили все, що вони могли, тому велика дяка їм зате, що не відмовились бо останні місяці до чемпіонату, вони жили майже в аскетичний спосіб життя: постійні тренування, весь день розпланований на підготовку до змагань, — розповідає представник центру «Характерник» Віктор Мацикур.

Делегувало українських спортсмені Міністерство молоді і спорту, придбавши їм квитки на переліт, але шукати знімати помешкання і харчуватись наші фрі-файтери мали за свій кошт. Вирішити це питання допоміг депутат тернопільської міської ради.

Сам дворазовий чемпіон світу з фрі-файту Ігор Слюсарчук не зміг поспілкуватись з журналістами, бо залагоджує свої справи з навчанням у Львові. Проте , розповів нам свої враження срібний призер Олександр Долішній.

—Тамтешня місцевість нам усім дуже сподобалась, але все ж чужа країна, чужі люди, ми там не рідні, тому додому повертались з радістю. Тернопіль не менш красиве місто. Перед кожним боєм дуже хвилювався, мені попався справді серйозний титулований противник з Дагестану. А от у фіналі по очках мене переміг представник Росії, — згадує Олександр Долішній.

Раїса Дудкова, Новини Тернополя «Погляд»

-1 thoughts on “Тернопільські бійці привезли з Португалії золото і срібло

  • 10:06 | 5.09.2012 о 10:06
    Permalink

    той депутат міської ради, який підтримав спортсменів, називається Роман Заставний. не бійтеся про це писати))))

  • 18:50 | 5.09.2012 о 18:50
    Permalink

    хлопці МОЛОДЦІ…. знаю як фінансують наших спортсменів… НІЯК !!! обов”язково потрібно приймати програму для підтримки спорту і ТАКИХ видатних спортсменів які прославляють наш край…

Коментарі вимкнені.