Андрій Крисоватий відкрив унікальну можливість для тернопільських студентів

Угоду про співпрацю в галузі документознавства та практичної діяльності підписано між Державним архівом Тернопільської області та Тернопільським національним економічним університетом.

Своїми підписами документ скріпили ректор ТНЕУ, доктор економічних наук Андрій Крисоватий та директор обласного державного архіву, кандидат історичних наук Юрій Гумен.

Як зазначив присутній під час підписаня угоди заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Юрій Желіховський, жоден вид наукової діяльності на сьогодні, чи то в галузі економіки чи в других важливих сферах діяльності держави, не обходиться без архівних джерел. тому така співпраця є актуальною і потрібною.

Директор ДАТО Юрій Гумен та ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий відзначили, що після підписання почнеться якісно новий етап співпраці між обласним архівом та університетом.

Відтепер студенти ТНЕУ, які навчаються за спеціальністю «Документознавство та інформаційна діяльність», матимуть нагоду проходити практику у Державному архіві, працювати з унікальними документами та використовувати надані матеріали у своїх наукових дослідженнях.

Коментарі вимкнені.