Бійці АТО показали тернопільським школярам «війну» (фоторепортаж)

Близько 80 учнів тернопільських шкіл взяли участь у військово-патріотичному вишколі «Ветерани патріотам!», який відбувався за участі учасників бойових дій на території комбайнового заводу у Тернополі.
Традиційно підтримку та допомогу надав народний депутат України Михайло Головко.
– На вишколі надавався фундаментальний підготовчий курс на рівні допризовної підготовки юнаків, яку зараз було б варто подавати в обов’язковому порядку усім учням в школах та вузах, – розповів співорганізатор вишколу, діючий боєць батальйону «Тернопіль» Роман із позивним «Мамонт». – Я вважаю, що та допризовна підготовка, яка є зараз – за радянською програмою, вона абсолютно не працює. Адже тепер є безліч спеціалістів, підготовлених та навчених вже у фазі реальної війни, які можуть давати інформацію. Тому я один із тих, хто працює над тим, щоб все-таки майбутнє покоління навчити грамотно володіти зброєю, і навіть тих, хто кращий, відбирати і вчити військовій справі.
Впродовж майже семи годин школярів навчали, як поводитися із вогнепальною зброєю та правил поведінки на початку військових дій. Надзвичайно цікавим та змістовним для учасників став захід через те, що свого роду тренування провели і учасники ВМГО «Сокіл», і інструктори – власне учасники бойових дій з ГО «Об’єднання ветеранів-учасників бойових дій та інвалідів війни» з позивними «Мамонт», «Житон», «Кот», «Адік», «ПітБуль», та інструктори ГО «Білі берети» з позивними «Норд» та «Лівий». Адже саме спілкуючись із тими, хто захищав Україну на лінії бою, молодь виховує в собі повагу до країни та стремління її захищати.
Особливу подяку висловлюють керівнику Головного управління Нацполіції Тернопільщини Олександру Богомолу за те, що дозволяє та сприяє інструкторами, які дійсно бачили війну на власні очі, у проведенні таких вишколів саме для молоді.
– Вважаю, що майбутнє тільки за молоддю, – підсумував Роман «Мамонт». – Якщо навіть зараз ми армію посилимо, зробимо її потужною, то все одно виграш не за нами, виграш тільки за майбутнім. Поки ми по поколіннях не переживемо це все, наші діти не виростуть з правильним моральним і психологічним настроєм і фізичним, доти в нас порядку не буде в країні.
До слова, вишколи для школярів міста та області проводяться регулярно. Для організації чи участі звертатися до представників вище згаданих організацій.

Коментарі вимкнені.