Біля тернопільської міської ради влаштують похорон

Автомобільні клуби Тернополя об’єднуються заради однієї цілі. Так «Дорожній контроль – Тернопіль», Smotra Ternopil , BMW Ternopi та RTT Ternopil будуть протестувати проти поганих доріг.
24 березня більше 60 машин зібрались «біля маяка», щоб обговорити подальші дії. Як розповів «Погляду» голова обласної організації “Дорожній Контроль – Тернопіль”, 29 березня вони проведуть акцію протесту.
«Ми стартуємо о 14 годині біля «Маяка». З увімкненими фарами та аварійкою проїдемось містом, відвідавши міську раду та автодор. Влаштуємо похорон колеса. Правда закопувати його не будемо, а прикуємо біля міської ради. Все буде в рамках закону», – обіцяє Віталій Крутиголова.
Автомобілисти сподіваються, що до них вийде міський голова Тернополя Сергій Надал.
Також сьогодні на зібрані водіям роздали наклейки «Податок є, доріг немає», які вони почеплять на заднє скло.

Новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Біля тернопільської міської ради влаштують похорон

 • 20:17 | 24.03.2013 о 20:17
  Permalink

  Віталік Крутиголова вже певне свою Березовицю, де він депутат, розчистив у вулиці поремонтував? І хлопчина настільки розумний, що знає куди саме він платить свої неймовірні податки. Гнати в шию цього балабола вже давно пора.

 • 20:31 | 24.03.2013 о 20:31
  Permalink

  Ой, а у них наклейки з граматичною помилкою ((((( “Податки є, доріг НЕМАЄ (пишеться разом а не окремо)”

 • 10:01 | 25.03.2013 о 10:01
  Permalink

  Почепити то колесо меру на шию і поводити містом!!!

 • 13:23 | 25.03.2013 о 13:23
  Permalink

  ти просто ВАСЯ,і цим все сказано….прийди на акцію і скажи привселюдно… БАЛАБОЛ.

 • 19:45 | 25.03.2013 о 19:45
  Permalink

  Шановні організатори акції, підтримую Вас в тому, що доріг в Україні, у т.ч. і в м.Тернополі, немає і з цим потрібно боротися!!!
  А тепер декілька уточнень для того, щоб Ваша акція не пройшла даремно і мала хоч якийсь позитивний результат. Особливо звертаюся до Віталіка, я так розумію це він ідеолог цього процесу. Отже Віталіку. Ти, як депутат Великоберезовицької селищної ради, мав би орієнтуватися в основах нових Бюджетного та Податкового Кодексів, що діють в Україні (інше питання добрі вони чи не дуже). Так от, ти мав би знати про те, що в Україні вже другий рік як не існує такого поняття як “транспортний податок”, який раніше дійсно сплачувався в бюджет міста і за рахунок якого робився ремонт доріг. Зараз (сподіваюся ти про це знаєш) закладена певна сума на ремонт доріг у вартості бензину (акциз). Так от, дані кошти сплачуються підприємствами, що торгують нафтопродуктами, до державного бюджету (Віталік, державний – це центральний, іншими словами м.Київ). А тепер Віталік найголовніше – м.Тернопіль з цих грошей не отримає нічого. В кращому випадку щось отримає область (В.Хоптян) і дасть ці кошти облавтодору щоб той, в свою чергу, “правильно” їх освоїв. Так що, якщо в своїх наліпках ти мав на увазі податок, який до місцевого бюджету не сплачується, то можеш їх викинути і не позоритися. Є, доречі, ще один податок – від першої реєстрації транспортних засобів (він напевно депутатам селищної ради теж невідомий), який сплачується вже до обласного бюджету. Так от ним теж розпоряджається область (той же В.Хоптян) і “правильно” освоює той самий облавтодор.
  У підсумку – якщо Ви і дійсно маєте бажання якось повпливати на вирішення проблем зі станом доріг в місті, то Вам треба фарами моргати не на вул.Листопадовій, а на вул.Грушевського. І повішати колесо не на міську раду, а на обладміністрацію. І якщо переконаєш Хоптяна дати гроші Надалу – тоді і будуть може ремонтуватися нормально дороги у нашому місті. А от чи варта їхати в облавтодор – не знаю. Ти ж представник “Дорожнього контролю”, дотримуєшся правил руху. А на Кульчицької проїзд обмежений, та й взагалі – там тупик як в прямому, так і в переносному значенні цього слова………….

Коментарі вимкнені.