Благодійний марафон у тернопільському університеті зібрав 35 тисяч гривень

35 тисяч 689 гривень зібрали студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка для батальйону «Тернопіль»
Протягом тижня проводилася роз’яснювальна робота, у фойє університету була встановлена скринька для добровільних пожертв, юнаки та дівчата збирали макулатуру, проводили українське караоке, благодійний ярмарок, а на день тернопільського студента проведено Фестиваль КВН за участю популярних команд. Родзинкою фестивалю був виступ випускників інституту мистецтв, фіналістів шоу «Х-фактор» славнозвісного гурту «Тріода».
Ці різноманітні заходи об’єднувала одна ідея – зібрати кошти для тих, хто у цей неспокійний час стоїть на варті нашої України.
35 тисяч 689 гривень – таким став результат благодійного марафону. Перед студентами виступив заступник командира з кадрового забезпечення батальйону особливого призначення «Тернопіль» Микола Сиверин (до речі, випускник історичного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка). Він розповів про будні батальйону і потреби бійців. Під час зустрічі студентами було прийняте спільне рішення – на зібрані кошти придбати для бійців комплекти термобілизни, які батальйон «Тернопіль» отримає від студентів педуніверситету вже найближчим часом.

Коментарі вимкнені.