Бучацькі учениці-переможниці олімпіад та конкурсів отримали путівки на море від Миколи Люшняка

Двоє вихованок Бучацької гімназії ім. В. Гнатюка за значні досягнення у навчанні, а це перемоги в олімпіадах та наукових конкурсах – отримали від народного депутата Миколи Люшняка путівки у один із найкращих дитячих таборів України – «Молода гвардія».
– Завдяки допомозі Микола Люшняка, діти поїхали відпочивати, вперше побачили море, тим більше, що вони із родин, так би мовити, соціальних категорій. У однієї учениці немає батька, в іншої – сім’я повна, проте не має такого фінансового забезпечення, щоб дозволити собі путівки, які вартують більше 10 тисяч гривень, – розповідає директор гімназії, Андрій Степанович Товпига.
Як розповів керівник навчального закладу, за сприяння помічника народного депутат Ігора Павлишина, вдалося заручитися допомогою Миколи Люшняка і нагородити учениць такими чудовими подарунками.
Зараз у «Молодій гвардії» відпочиває учениця 10 класу Софія Предко, яка стала переможцем 2-го етапу та призером 3го етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, переможцем 2-го та призером 3-го і 4-го етапів Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка, а також переможцем 2-го етапу та призером 3-го етапу олімпіади з англійської мови. Путівку також отримала Юлія Ольхова, яка зайняла 3-тє місце на 3-му етапі олімпіаді з історії, 2-ге місце на конкурсі-захисті Малої академії наук у секції «Краєзнавство» та 3-тє місце у секції «Світова література».
– Виховання і навчання має завжди залишатися нашим пріоритетом, тим більше, коли діти самі проявляють інтерес до науки і мають у цьому успіхи. Такі ініціативи потрібно підтримувати не словом похвали, але і реальною, корисною винагородою, – переконаний Микола Люшняк.

Коментарі вимкнені.