На Тернопільщині нардеп Михайло Головко просуває прихвосня Януковича?

18 листопада  екс-голову Кременецької районної ради Андрія Гуславського офіційно представили на посаду директора Кременецького управління з реалізації та постачання газу. Кажуть, що наказ про це був підписаний ще у жовтні місяці.

Але як розповідають активісти Кременця, районна влада про це навіть не знала.

Чи потрібна така влада, яка навіть на протязі місяця не знає, кого призначають керівником державного підприємства? Чи не лукавлять? Здогадки про те, що створення даної структури здійснюється під конкретну особу (хоча ми ще не знали точно під кого), а не для «блага району» нами було висловлено ще місяць тому. Дане питання «пробивав» депутат Головко – чи знав він про це: із його мовчазної на наше звернення напрошується некрасивий висновок – знав. Знала влада, знав депутат із найбільш «люстраційної» партії України і що? Ворон ворону око не виклює?
На представленні А.Гуславський зазначив, що написав заяву про звільнення з посади голови Кременецької районної ради на знак протесту проти політики Януковича. Невже ми такі дурні, що маємо у це повірити? А може всі ті, хто був на тій вікопомній сесії у районній раді підійде до газового управління і нагадає його директорові як це реально відбувалося?
P.S. Бог з ним, з Ткачуком, але Смаглюк – голова ради, який став ним у результаті всенародної підтримки!? По суті йому плюнули у лице і він витерся. Чи вчинить так само громада?

P.S. від редакції. Голова Кременецької районної ради Гуславський Андрій написав заяву про вихід з партії регіонів на початку лютого. Це сталось вже після перших смертей на Майдані.

Нагадаємо, нещодавно в Кременці розгорівся скандал довкола особи дружини Андрія Гуславського, котра працює у дитсадку. Батьки та вихователі звинуватили її у п’янстві та побитті дітей

 

Коментарі вимкнені.