За що має бути соромно Сергію Надалу

У Тернополі важко ходити по тротуарах: у зв’язку зі зміною погоди тут або “каша” по коліна, або “хляпа”, або надзвичайно слизько. Тернополяни скаржаться на те, що в центрі міста тротуари в першу чергу мали б бути прибраними, чистими та зручними, адже тут найчастіше гуляють гості нашого міста.

Нещодавно в Терноплі побували журналісти зі Швейцарії. Тернополяни, які гуляли центром міста з іноземними гостями, розповідали, що їм було соромно за “кашу” на тротуарах та мокре взуття швейцарців. Нагадаємо, журналісти радіо SRF приїхали до Тернополя зробити репортаж-порівняння з Харковом, мер якого неодноразово різко висловлювався в адресу нашого міського голови (зокрема, під час телемоста на 1+1 та в інтерв’ю Мустафі Найєму для Громадського TV).

Соромно вести гостей в центр міста і слухачці, яка дотелефонувалася 7 лютого на прямий ефір УХ-радіо з Сергієм Надалом:

– Хочу звернути увагу на стан тротуарів в Центрі: вул.Чорновола, бульвар Шевченка, вул.Хмельницького. Я розумію, що треба латати вулиці, де їзять маршрутки. Але коли приїжджають до нас гості і йдуть з поїзда в центр до озера – це просто соромно. Мені соромно водити Тернополем своїх гостей.

На це зауваження міський голова відповів, що обов’язково ще раз наголосить і зверне увагу комунальників на очищенні цих вулиць.

– Центральні пішохідні ділянки мали би прибиратися якраз в першу чергу, – підсумував Сергій Надал.

До слова, минулоріч центром Тернополя було страшно йти через те, що з дахів зсувався сніг та бурульки.

Юрій Романович, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “За що має бути соромно Сергію Надалу

 • 12:10 | 10.02.2014 о 12:10
  Permalink

  Журналісти, поцікавтесь у “журналістів з Швейцарії” про те скільки вони оплачують за житлово-комунальні послуги. А також поцікавтесь у житлово-комунальних підприємств Швейцарії що вони думають про ті суми, котрі українці оплачують за житлово-комунальні послуги.
  Дуже легко та популістично хотіти європейську цукерочку сплачуючи лише мізерні копійки.

 • 12:35 | 10.02.2014 о 12:35
  Permalink

  Якщо неспроможні виконувати свої обовязки, то нехай звільняються на їх немісце прийдуть молоді фахівці, а не старі пердуни бюджето розкрадачі, які можуть навести лад у сфері ЖКГ міста.
  п.с. порівняєте зарплату офіційну звичайного мешканця Женеви чи Цюріха і мешканця Тернополя .

  • 15:12 | 10.02.2014 о 15:12
   Permalink

   це ви говорите про центр, а що робиться у спальних районах?!!! Погляньте на вул.Чалдаєва

 • 14:48 | 10.02.2014 о 14:48
  Permalink

  Ви подивіться на інші міста.
  Тернопіль ще досить пристойно прибраний!

Коментарі вимкнені.