Де у Тернополі незаконні кіоски?

Інтерактивна карта міста з об’єктами незаконної торгівлі, які підлягають демонтажу, функціонує на сайті Автоматизованої системи управління муніципальних даних, що знаходиться за адресою http://mape.te.ua/.

На цьому сайті можна ознайомитися із даними про усі об’єкти незаконної торгівлі, у яких відсутні необхідні дозвільні документи та які підлягають демонтажу згідно рішень виконавчого комітету.

«Ця інтерактивна карта наповнюється у робочому порядку, – розповідає в.о. начальника управління муніципальної поліції Ігор Максимів. – Ось нещодавно на карту було нанесено 12 об’єктів, з яких уже два було демонтовано самими підприємцями і ще один власник кіоску оформив необхідні документи. Тому скоро ці об’єкти зникнуть із карти, натомість, за зверненнями громадян та після перевірок, будуть з’являтися нові».

Нагадаємо, що тернополяни у інтерактивній карті можуть дізнатися усю інформацію про незаконні архітектурні форми, зокрема точну адресу та фотографію. А із проханням перевірити той чи інший об’єкт щодо законності їх здійснення підприємницької діяльності можна звертатися на гарячу телефонну лінію 1580.

Коментарі вимкнені.