У Тернополі місцями паралізовано рух, громадський транспорт з’їжджає з маршрутів, а все через авто мешканців

В редакцію «Погляду» зателефонувала тернополянка із запитанням, коли будуть їздити маршрутки. Вона стверджує, що їдучи з Центру на БАМ бачила, як маршрутні автобуси з’їжджали зі своїх маршрутів.

На робочий телефон до начальника управління транспорту, близько 12.30 додзвонитися не вдалося. Його заступник, Олег Вітрук, на жаль, поспішав, відповідно і з ним поспілкуватися не вдалося. Тому точної інформації про те, чи з’їжджають маршрутки, та коли повернуться на маршрут, дізнатися не вдалося.

Але у міській раді нам повідомили, що маршрутні автобуси їздять так, як їм це дозволяє ситуація на дорогах, оскільки автомобілі тернополян блокують роботу снігоочисної техніки та, зокрема, ускладнюють рух громадського транспорту. Речниця міської ради Катерина Калуш розповіла, що місто умовно поділене на кілька частин між комунальними службами. Відповідно, вони по секторах і здійснюють контроль за станом доріг у Тернополі. Але суттєво блокує роботу приватний транспорт тернополян.

–          Сам по собі грейдер є габаритним, а якщо перед ним ще їдуть кілька маршруток, тролейбусів і десятки легкових автівок, то це утруднює рух, – пояснює Катерина Калуш.

Так, Катерина Вікторівна розповіла, що через аварію легківок у центрі Тернополя, сьогодні на певний час абсолютно зупинився рух транспорту.

Комунальники закликають тернополян утриматися від виїзду на дороги без нагальної потреби. А також звертаються до підприємців з проханням, аби ті розчищали сніг біля своїх підприємств, і таким чином спільними зусиллями побороли стихію.

Про усі непередбачувані чи надзвичайні ситуації у міській раді просять інформувати на цілодобову «гарячу» лінію міста за тел.: 1580, або  (0352) 23-63-97

Більше про стихію у Тернополі ТУТ

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “У Тернополі місцями паралізовано рух, громадський транспорт з’їжджає з маршрутів, а все через авто мешканців

  • 14:31 | 15.03.2013 о 14:31
    Permalink

    А толку з 1580, що цей номер вирішує? І нема чого некомпетентним радникам на приватний транспорт нарікати, коли не вмієте господарювати. Всі знали про наближення циклону, відзвітували про готовність і знову “пшик”, як і всю зиму. За союзу заступника мера і начальника комунгоспу звільнили би недумаючи. А ці і дальше деребанять гроші і брешуть. Така мерська “професійна свободівська команда” поступово переводить місто у село!!!

Коментарі вимкнені.