Де можна обматюкати владу за підвищення тарифів на 25%

Згідно з рішенням Національної комісія регулювання електроенергетики України затверджено тарифи на теплову енергію КПТМ “Тернопільміськтеплокомуненерго”. У зв’язку із підняттям урядом ціни на природний газ на виробництво теплової енергії для населення на 50% виноситься на обговорення збільшення тарифу на теплову енергію для населення на 25%, у винесеному на обговорення проекті тарифів також передбачено підвищення на 25% тарифів на послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води.

Проект рішення виконавчого комітету міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення» розроблений на підставі постанови НКРЕ від 14 грудня 2010 року № 1760 «Про затвердження тарифу на теплову енергію КПТМ «Тернопільміськтеплокомуненерго».

Просимо мешканців міста подавати зауваження та пропозиції по даному питанню:

* вул. Коперника, 1, 4-й Департаменту економіки, підприємництва та управління комунальним майном міської ради, вул. Коперника, 1, 4-й поверх, тел.: 25-16-49, 25-17-83

* Управлінню житлово-комунального господарства та екології міської ради, вул. Коперника, 1, 2-й поверх, тел.: 25-47-16

* КПТМ «Тернопільміськтеплокомуненерго», вул. І. Франка, 16, тел.: 25-75-63

Пропозиції та зауваження приймаються на протязі календарного місяця з дня оприлюднення проекту рішення і будуть розглянуті виконавчим комітетом при прийнятті рішення.

Департамент економіки, підприємництва та управління комунальним майном міської ради; Управління житлово-комунального господарства та екології міської ради

Коментарі вимкнені.