Україну чекає доля Лівії і Тунісу, кошти на революцію вже виділено

Зовнішній “інвестор” виділив кошти на те, щоб в Україну готували людей, які б реалізували проекти “за варіантом північної Африки”, – повідомляє ТСН.

 

Про це заявив лідер фракції Партії регіонів у Верховній раді, голова Луганської облорганізації Олександр Єфремов.

 

Відповідаючи на питання, чи зможе Партія регіонів перешкоджати спробам застосування нових “помаранчевих” технологій в Україні (питання було поставлене у зв’язку з подіями в північній Африці), Єфремов зазначив, що володіє інформацією про підготовку проектів “за варіантом північної Африки”.

 

“Сьогодні світ інформаційно сильно забезпечений, і можна лише за допомогою Інтернету “розігнати” будь-яку інформацію. У мене навіть є дані, що і Сорос виділив певні кошти для того, щоб підготувати у нас в Україні певну групу молодих хлопців, які могли б за зразком північної Африки запускати будь-які проекти. Це є і це готується”, – заявив Олександр Єфремов.

 

“Ви знаєте, що мене більше турбує … Якщо ми почали жити в період керованого хаосу, то це погано. Якщо це свідомі дії для того, щоб провокувати в певних державах нестабільність, і це робиться іншими державами свідомо, і це політика на найближчий час, то ми вступаємо тоді в нехороший час, в який будемо жити. Я все-таки сподіваюся, що у нас достатньо буде розуму проаналізувати ситуацію, яка відбувається навколо нас, і не допустити того, щоб у нас це сталося – на нашій землі”, – зазначив Єфремов.

 

На його думку, головний захист українців від впливу ззовні – це повага до своєї держави. “Якщо у нас не буде поваги людей до нашої держави, то можна буде на нас проводити будь-які експерименти. Якщо ми не зрозуміємо те, що нам потрібно ставитися з повагою один до одного, слухати і чути один одного, з повагою ставитися до своєї держави, вибирати тих керівників, яких ми хочемо вибирати, і до них також з повагою ставитися (тому що вони мають все-таки певний досвід і вони можуть принести користь нашій державі), тоді нічого у нас не вийде. Тоді у нас можуть бути які завгодно – помаранчеві, фіалкові, бузкові – революції і все інше”, – підсумував нардеп.

 

Нагадаємо, що у країнах північної Африки відбулися повстання проти правлячого режиму. На думку деяких експертів, протести були організовані країнами Заходу та США задля контролю.

Фото УНІАН

Коментарі вимкнені.