З легкої руки губернатора Тернопілля Валентина Хоптяна хабарник просто змінив місце “жнивування”

Екс-начальник тернопільського УБОЗу Григорій Полковніков, який, за словами тернопільського губернатора Валентина Хоптяна, збирав непомірну данину з підприємців, спокійно продовжує свою карʼєру на Прикарпатті.

З сайту обласної міліції Івано-Франківська Газета Місто дізналася, що Григорій Полковников очолює там аналогічне, як і на Тернопіллі, Управління по боротьбі з організованою злочинністю.

Про корупційні потяги міліціонера губернатор Валентин Хоптян відкрито розповів під час зустрічі зі службовцями тернопільської міськради, що відбулася минулого місяця.

«Був у нас такий капітан Полковніков Григорій – начальник УБОЗу. Зібрав підприємців у Гусятині, і вимагав у них платити данину. Ну нічого, якщо у когось 8-10 точок продажу. А що робити тим, у кого одна? Вони і так єлє-єлє кінці з кінцями зводять. Поскаржилися мені. Один дзвінок – і капітана не стало», – розповів губернатор.

Але, як бачимо, пишні слова та дзвінки від губернатора ніяк не вплинули на карʼєру правоохоронця. Він просто перевівся на службу в сусідню область. Щоправда, там йому не дали посади заступника начальника облуправління, таким чином сховавши його від публічності.

Коментарі вимкнені.