Команда Хоптяна у Тернополі підкріплюється людьми із сумнівним минулим

17 лютого голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян представив працівникам науково-виробничого центру стандартизації, метрології та сертифікації нового очільника Миколу Тешнера. Попередній керівник тернопільських держстандартів Максим Федоров звільнився за власним бажанням, – повідомляє прес-служба ОДА.

Як пише За Збручем, на цю посаду Тешнер повертається не вперше. Тернопільське представництво Держстандарту він очолював до середини 2005 року. Згодом змушений був перейти на нижчу посаду, щоб в 2007 році бути знову призначеним керівником.  Як і його безпосередній патрон, потрапив у скандальну історію з  ДТП. Знову був звільнений з посади, а його місце зайняв близький до Ореста Муца регіонал Максим Федоров. Тепер – чергове повернення.

Злі язики розповідають, що призначення Тешнера заслуга нового першого заступника Хоптяна Олега Барчука. Мовляв, призначення обох відбувалося “в пакеті” і було предметом взаємних домовленостей Хоптяна та Барчука.

Довідка: Микола Тешнер народився 12 січня 1965 року в с. Постолівка Гусятинського р-ну Тернопільської області. Закінчив Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю «Міжнародна економіка» (2001) та Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління» (2006). У 1990-х роках набув вагомого досвіду керівної роботи: був комерційним, а від 1996 р. — генеральним директором ТзОВ «Вікінг», з 1999 року — директором ТзОВ «Семгал». Микола Тешнер у свій час вже очолював науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації.

Більше про Миколу Тешнера у публікації Безлад та хаос у “Тернопільстандартметрології” або Нестандартна ситуація у “стандартах” та коментарях під нею.

Коментарі вимкнені.