Беркут проти Майдану вийшов зі зброєю (фото)

Про це пише Олександр Бригинець у мережі Фейсбук.
“Підтверджую, бачив беркут з рушницями… Це навряд чи снайпери, бо вони як правило сидять на дахах, а усяким іншим лайном вони стріляти планують, якщо їм народ дасть шанс дотягнутися до зброї… Безпредел – норма життя і Рибака, і Беркуту, і інших протезів Януковича”, – пише він.

“На Шовковичній менти почали застосовувати світлошумові гранати. Озброєні помповими рушницями форт-500Т. На Липській почали пускати газ” , – повідомляє Леся Оробець.

Нещодавно на вулиці Грушевського відбулася сутичка між бійцями спецпідрозділів та мітингувальниками, що йдуть до парламенту.

Як передав кореспондент ВВС, багатотисячна колона людей дійшла до Грушевського Кріпосним провулком. Спершу протестувальники з передніх рядів взяли штурмом одну з вантажівок, якими перегородили дорогу в районі Будинку офіцерів.

Згодом озброєні палицями активісти кинулися на ряди співробітників внутрішніх військ, що стоять поперек Грушевського. У відповідь вони застосували димові шашки.

Наразі протестувальники припинили наступ і б’ють палицями об щити міліції.

Раніше організатори характеризували акцію, заплановану на вівторок, як “мирний наступ”. “Але міліція про це не знає”, – сказав у мегафон один з протестувлаьників на Грушевського.

Раніше депутат від “Батьківщини” Андрій Парубій сказав, що люди спершу “дадуть шанс” депутатам проголосувати за повернення до Конституції у редакції 2004 року, в інакшому випадку – заблокують Верховну Раду ззовні.

-1 thoughts on “Беркут проти Майдану вийшов зі зброєю (фото)

  • 10:56 | 18.02.2014 о 10:56
    Permalink

    Вас пи*оров майданутых давно танками давить пора.А не то что отстреливать.Суки америкосовские… Слава России!!! Смерть западэнцам!!!

  • 11:13 | 18.02.2014 о 11:13
    Permalink

    Це тебе так твоя мама навчила спілкуватись ? Це недивно, тому що бидло і раби з Донецька інакше невміють розмовляти і мріють щоб роками вкалувати безкоштовно на заводах та копанках своїх рабовласників .

Коментарі вимкнені.