Лікарів Тернопільщини запрошують у Зарваницю. Покаятись?

У суботу, 20 червня, відбудеться професійна проща медичних працівників до Марійського духовного центру в Зарваниці.

Медиків Тернопільщини запрошують взяти участь у суботу, 20 червня 2015 року, в професійній прощі медичних працівників до Марійського відпустового центру – Зарваниці.

“Прощу організовують комісія УГКЦ у справах мирян спільно з комісією душпастирства охорони здоров`я та департамент охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації” – зазначив у коментарі прес-службі департаменту охорони здоров’я о. Андрій Желіско.
— У соборі Зарваницької Матері Божої учасники професійної прощі візьмуть участь у Божественній Літургії, поклонінні Чудотворній іконі Зарваницької Богородиці та благословенні мироточивими мощами святих та освяченою водою, — зазначив головний капелан медиків при митрополії о. Андрій.
За словами директора департаменту охорони здоров`я Тернопільської ОДА Володимира Курила, цього року професійна проща організовується до Дня медичного працівника. Департамент охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації отримав лист-запрошення Високопреосвященного Архиєпископа та Митрополита Тернопільсько-Зборівського кир Василія Семенюка на цю прощу.
До слова, професійні прощі у Зарваниці проводяться з 2002 року.
Володимир Курило висловлює прохання до усіх працівникам медичної сфери Тернополя та Тернопільської області долучитися до спільної молитви під час професійної прощі.
Програма прощі:
9.00 год. — приїзд учасників.
10.00 год. — Архиєрейська Божественна Літургія (Собор Зарваницької Матері Божої).
11.30 год. — освячення води та церковної атрибутики.
12.00 год. —Хресна дорога.
12.30 год. — вільний час на екскурсію чи особисту молитву.
14.00-15.00 год. — поклоніння Чудотворній Зарваницькій іконі в парафіяльній церкві Пресвятої Трійці.

Коментарі вимкнені.