Яка зарплата українського військового?

Тернопільський обласний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на військову службу за контрактом з числа осіб рядового, сержантського, старшинського та офіцерського складу.
Грошове забезпечення від 2500 гривень (залежатиме від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну та умов проходження військової служби). Для вирішення соціально-побутових проблем раз у рік видається матеріальна допомога. В разі відбуття на щорічну чергову відпустку виплачується грошова допомога на оздоровлення.
За підтримання високої бойової готовності, зразкове виконання службових обов’язків, бездоганну дисципліну щорічно виплачується грошова винагорода. Під час переїзду на нове місце служби виплачується грошова допомога у розмірі 100% місячного грошового забезпечення та 50% на кожного члена сім’ї.
Соціально-правовий захист військовослужбовців, перспективи кар’єрного росту та переваги військової служби за контрактом: а) стабільна висока оплата праці; б) високоякісне безкоштовне медичне обслуговування; в) після закінчення терміну першого контракту – право на безкоштовне отримання заочної вищої освіти; г) шанси на проходження служби в елітних військових формуваннях (СБУ, МВС тощо); д) можливість отримати безкоштовне житло; е) участь у миротворчих операціях та інших заходах міжнародного військового співробітництва; є) високий рівень соціальних гарантій та правовий захист військовослужбовця розповсюджуються і на членів його сім’ї.
Військовозобов’язаних або громадян призовного віку від 18 до 60 років, бажаючих проходити службу за контрактом, просимо звертатись до міських та районних військових комісаріатів за місцем приписки, або за телефоном (096) 615-82-23.

Коментарі вимкнені.