Маршрутки у Тернополі їздять без вікон, сидінь та пошарпані (фото)

 

Ми нещодавно писали, що маршрутка №8 перевозить пасажирів без одного крісла. І також по місту  їздила маршрутка, в якої замість скла вікна задньої створки дверей – фанера. Тепер в інтернеті з’явились фото ще однієї маршрутки, на яких видно, що салон сильно пошарпаний. Про це пишуть у групі Від Тарнополя до Тернополя.

На це повідомлення відреагував радник міського голови Максим Черкашин.

“За результатами перевірки зазначеної інформації, яку особисто провів начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Ігор Мединський, автобус з державним номером ВО 0882 АА знятий з маршруту та замінений резервним. Автобус, про який йдеться в повідомленні, вийде на маршрут після ремонту. Дякуємо активним та небайдужим тернополянам за інформацію!”
Також Максим дав декілька порад, що робити, якщо Ви побачили порушення
 1. Фіксуєте (якщо можливо зробити фото). 2. Передаєте інформацію на 15-80 і паралельно Мединському в приймальню 52-15-14. Краще звичайно було б письмово, щоб можна було зафіксувати. Повірте, в управлінні зацікавлені у вирішені проблеми.

-1 thoughts on “Маршрутки у Тернополі їздять без вікон, сидінь та пошарпані (фото)

  • 14:39 | 11.08.2013 о 14:39
    Permalink

    А чого статтю було не назвати “Міська рада оперативно реагує на скарги тернополян”? Чи вже аж така потреба виключно негативні заголовки робити?

  • 22:01 | 11.08.2013 о 22:01
    Permalink

    непогана стаття, але навічться вже писати щось позитивне. не серіть, там, де живете!

Коментарі вимкнені.