Мер Тернополя нічим не може зарадити хворим мешканцям “Аляски”

У Тернополі існує оптимальна транспортна мережа, яка забезпечує потреби більшості мешканців. Звичайно, врахувати бажання всіх – неможливо. Тому хворі мешканці вул.Л.Курбаса і надалі добиратимуться до поліклініки з пересадками. Про це розповів міський голова Сергій Надал під час прямого ефіру на УХрадіо 17 березня.

–          Ми до вас вже зверталися по порученню жильців вул.Леся Курбаса, з приводу маршрутки, яка б з’єднала лікарні і поліклініки №2, №3, облпсихлікарню, – дзвонила у студію УХрадіо тернополянка. – Тролейбус пустили, але він йде в зовсім іншу сторону. А хворі, інваліди не мають чим добратися – мусять двойним видом транспорту (мається на увазі робити пересадку – прим.ред.).

Жінка бідкалася, що двічі пересідаючи, хворі, яким потрібно добратися в зазначені медичні заклади, витрачають 4 грн в один бік. Вона нагадала, що мешканці масиву «Аляска» зверталися до міського голови з пропозицією змінити маршрут автобуса №30, щоб він не заїжджав на вул.Київську, а проїжджав по вул.В.Великого і Л.Курбаса, не їдучи до ТРЦ «Подоляни», і далі згідно маршруту до поліклініки №2.

Сергій Надал відповів, що на сьогоднішній день в місті існує оптимальна транспортна мережа, яка забезпечує потреби більшості населення.

–          Ми вивчали ту пропозицію, яку давали ви, – пригадав Сергій Віталійович. – На жаль вона є неможливою. Потрібно розуміти, що не можна забезпечити маршрутку під потреби кожної людини. Та мережа, яка є, дозволяє дуже легко добратися з будь-якого місця в будь-яке інше місце в Тернополі. Тим більше, якщо йде мова про людей старшого, похилого віку. В більшості ці люди користуються пільговим проїздом і додаткових коштів вони на це не витрачають.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.