Міського голову «підштовхнули» народні контролери

Працівники комунального підприємства «Тернопільміськтеплокомуненерго» надіслали  звернення на гарячу лінію «Народного контролю» про 3-місячну заборгованість у виплаті їм заробітної плати.

Тернополяни скаржаться, що дирекція підприємства не вирішує проблеми, називаються очевидні причини заборгованості – відсутність коштів на рахунку, вказуються щоразу нові і нові терміни, коли працівники отримають зароблені гроші. «До кінця вересня», «до кінця жовтня», «до Нового року», – переказують один-одному  чутки обурені комунальники, проте гаманці від обіцянок не товстішають.

1 жовтня журналісти «Народного контролю» занесли офіційне звернення на адресу директора підприємства «Тернопільміськтеплокомуненерго», в якому вимагають надати інформацію про стан виплати заробітної плати працівникам.

За приємним «збігом обставин», вже наступного дня, 2 жовтня міський голова Тернополя зустрівся з працівниками комунального підприємства, щоб пояснити громаді, що гроші не виплачуються людям, виявляється, «через дії уряду, який вилучає усі кошти, що надходять до підприємства, як оплату за газ та електроенергію». Міський голова зазначив, що, спільно з колективом КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» розробив план дій, щоб вирішити проблему.

Активісти «Народного контролю» обіцяють тернополянам і далі «підштовхувати» міських чиновників, щоб комунальники не лише ще раз почули від господарів міста про те, що проблема існує, а й врешті отримали зароблені гроші.

Коментарі вимкнені.