Міський голова Тернополя Сергій Надал ввів цензуру на петиції

Нещодавно тернопільська міська рада урочисто анонсувала, що тепер містяни зможуть подавати петиції. І якщо вони наберуть не менше 250-ти підписів, відповідну пропозицію розглянуть на сесії міської ради чи засіданні виконавчого комітету.

Але не так просто все виявилось…

18 листопада міський голова Тернополя Сергій Надал підписав розпорядження, згідно якого тепер всі подані будуть перевірятись виконавчими органами Тернопільської міської ради до відання яких відносяться питання підняті в Петиції, із залученням до перевірки управління правового забезпечення, на відповідність вимогам чинного законодавства, а також на предмет віднесення розгляду порушених у Петиції питань до компетенції органу місцевого самоврядування.

Якось так…

Довідка.

Електроннапетиція – це особлива форма колективного звернення громадян до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, органу місцевого самоврядування.Електронна петиція подається та розглядається в порядку, передбаченому статтею 23-1 Закону України “Про звернення громадян”.
Інформація про початок розгляду електронної петиції, яка в установлений строк набрала необхідну кількість голосів на її підтримку, оприлюднюється на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування не пізніш як через три робочі дні після набрання необхідної кількості підписів на підтримку петиції, а в разі отримання електронної петиції від громадського об’єднання – не пізніш як через два робочі дні після отримання такої петиції.
Розгляд електронної петиції здійснюється невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.
Про підтримкуабо непідтримку електронної петиції публічно оголошується на офіційному веб-сайті місцевої ради. У відповіді на електронну петицію повідомляється про результати розгляду порушених у ній питань із відповідним обґрунтуванням.
Відповідь на електронну петицію не пізніше наступного робочого дня після закінчення її розглядуоприлюднюється на офіційному веб-сайті органу, якому вона була адресована, а також надсилається у письмовому вигляді автору (ініціатору) електронної петиції та відповідному громадському об’єднанню, яке здійснювало збір підписів на підтримку відповідної електронної петиції.

Коментарі вимкнені.