Михайло Гладкий п’ять років «розводив» Сергія Надала і збагачувався?

Нещодавно в  Україні відкрився доступ до майнового реєстру.  Тепер можна дізнатися, якими квартирами, будинками, дільницями або автомобілями володіє будь-який громадянин України. Але найбільше наших читачів цікавлять статки чиновників та полтіиків. Так, після спеціальної реєстрації-ідентифікації користувача на сайті в “Кабінеті електронних сервісів” інформація з державного реєстру прав надається не тільки щодо об’єкта нерухомого майна, але і по суб’єкту права, тобто за прізвищем людини можна дізнатися, якими квартирами, будинками, дільницями або автомобілями володіє будь-який громадянин України.

От і “Погляд” вирішив дізнатися, чим володіє міський голова Тернополя Сергій Надал та його соратники.

Сьогодні пропонуємо Вам дізнатися про статки Сергія Віталійовича та його “праву руку” вже екс-депутата міської ради Михайла Гладкого. Згідно даних, які ми отримали, виявилось, що мер Тернополя володіє  лише однією квартирою у м. Тернопіль по бульварі Вишневецького Д.,  3, площею 61,2 кв.м. А от Михайло Гладкий за своєї каденції став тернопільським магнатом.

Звісно, що Михайло Гладкий все здобув власною працею, адже є успішним підприємцем. Він напрочуд сміливий і чесний, тому не намагався сховати свою нерухомість на родичів чи охоронців. Його бізнес за останні роки так активно розвивався, що весь прибуток він міг собі позволити вкласти в нерухомість, як найліквідніший з товарів.
 Хочеться побажати всім підприємцям брати приклад з пана Гладкого та навчитися нарешті вести бізнес так, щоб його окупність була не як в Європі – 15-20 років, а всього лише 4-5 – як в Михайла Гладкого.
P.S.  В редакції є копії всіх реєстрів, на основі яких і був написаний даний матеріал та зроблена інфографіка.

 

 

Коментарі вимкнені.