Молодших учнів Тернопільського НВК “Школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука” на порозі школи зустріли з подарунками

Життя – не тільки будні. А в ТНВК «Школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука» – і поготів. Про це вже знають і найменші учні. Нещодавно вони були учасниками надзвичайної події: Дня початкових класів.

Розпочинали урочистості красені-козаки, що зустрічали маленьких вихованців на порозі школи з подарунками та цікавинками про рідну мову. А потім, аби передати свої вміння маленьким козачатам, радо відвідали Козацькі забави, у яких змагалися найменшенькі учні – першокласники.

Не пасли задніх й інші школярі. Всі учні других класів мали нагоду вразити друзів своїми знаннями та ерудицією у грі «Брейн-ринг. Найрозумніший».

Третьокласники розважалися у квест-грі «Бережи здоров’я змолоду», де виконували надзвичайно цікаві завдання, пов’язані зі здоровим способом життя.

Завершився День чарівним дійством випускників початкової школи, учнів четвертих класів – «Балом принцеси Несміяни». Все було, як годиться: стримані джентльмени у метеликах, юні чарівні леді в бальних сукнях, святково прибрана зала, і багато-багато музики й позитиву. Емоції цього дня переповнювали всіх – і діток, і батьків, й організаторів свята.

Джерело: сайт ТНВК «Школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука»

Коментарі вимкнені.