На етнофестивалі «Підкамінь-2012» музиканти з Чернігова розмовляли російською, а тернополяни співали – англійською
Другий день шостого етнофестивалю «Підкамінь» ще не назбирав стільки тисяч відвідувачів, як це було минулоріч, але вже потішив відвідувачів якісною музикою, зйомками тут кліпу, та жартом від ведучогопро кротів.
Розпочали вечірню концертну програму з «Другого поверху». Це бродівський гурт, котрий вже колись дебютував на «Підкамені». Хлопці дуже запальні, а соліст на стільки активний, що вже й сам казав глядачам про те, що не може не скакати по сцені. Найбільші овації та навіть прохання повторити «На біс!», зірвала пісня-кавер на Дзідзьо «Йой, тебе не любить моя мама». Крім цього, музиканти з Бродів грали рок-н-рол та навіть блюз. Цікаво представляв соліст склад гурту. Басист у «Другого поверху», виявляється, має прізвище Гуляка. А соліст, Ростислав, представляв музикантів, як таких, котрі товчуть по чому тільки можуть, або валять все, що бачать. Себе ж назвав таким, котрий надоїдав тут публіці і кричав.
Жартував цього вечора і ведучий. Якось він попросив глядачів так голосно “подати голос” для тих людей, котрі сплять по своїх наметах у лісі, щоб аж прокинулися кроти, котрі живуть під тими наметами.
Грали також «ДеСенс» та «Дикі серцем» зі Львова. Ведучий казав, що найбільшим своїм досягненням «Дикі» вважають те, що цьогоріч виступили на львівській фан-зоні.
Зі Львова приїхав також і гурт «Шосте чуття». Вони на «Підкамені-2012» знімали кліп. Під чаас їхнього виступу публіка на стільки розігрілася, що соліст аж просив відеооператорів окремо зазняти той шалений натовп глядачів.
Для тих, хто не приїхав на фестиваль «Підкамінь-2012», тут навіть присвятили пісню. Гурт з Луцька – «Віскула» – заспівав для лузерів, котрі сидять зараз вдома і не відриваються так «смачно» як фестивальними біля сцени. Також лучани виконали пісню «Україно, перемагай!» навздогін футбольним матчам «Євро-2012».
Коли ж виступив гурт «Скрудж» із Чернігова, то ведучий сказав, що тепер стає абсолютно ясно, що Чернігів – це столиця гранду. Бо музика була дійсно «важка», а соліст досить часто спів замінював криком. Крім того, у спілкуванні з глядачами зі сцени, він перейшов на російську мову. Казав, що так йому легше. Не всі фестивальними сприйняли це нормально. Адже на етнофестивалях не заведено спілкуватися російською.
Проте, не лише російська лунала цього вечора зі сцени шостого етнофестивалю «Підкамінь-2012». Так, два гурти виконали пісні англійською мовою. В тому числі й тернопільський гурт «Холодне сонце».
Більше про “Підкамінь-2012” ТУТ
Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”
Коментарі вимкнені.