На утримання надсучасної лабораторії у Тернополі, відкриту вчора послом США, немає грошей?

Вчора у Тернополі за адресою: вул. Федьковича, 13 за сприяння США при Тернопільській обласній держсанепідслужбі відкрили нову сучасну діагностичну лабораторію особливо небезпечних інфекцій.  Тепер Тернопільська держсанепідслужба зможе виявляти складні захворювання.

Обслуговуватиме лабораторія жителів Тернопільської та Чернівецької областей. Та в Тернопільщини навіть немає грошей на її утримання.

«Відкриття нової мікробіологічної лабораторії в Тернополі означає захист місцевих жителів від небезпечних захворювань. Відкрили лабораторію завдяки програмі «Колективного зменшення загроз». Це програма співпраці України та Сполучених Штатів Америки і діє вже понад 20 років. Лабораторія служитиме на благо тернополян. Це – заклад світового рівня, який ми спільно збудували. Я надіюся, що наша програма «Зменшення біологічної загрози в Україні» буде й надалі працювати, а відтак, партнерство між США і Тернопільщиною буде розвиватися»,  – сказав Надзвичайний і Повноважний посол Сполучених Штатів Америки в Україні Джеффрі Пайетт.

Голова облдержадміністрації Валентин Хоптян за таку щиру допомогу подарував картину з краєвидами обласного центру та альбом з фотографіями робіт Пінзеля.  До речі, такий же альбом минулого тижня голова адміністрації дарував віце-прем’єр-міністру України  Костянтину Грищенку.

За сприяння США в Україні вже відкрили дев’ять таких мікробіологічних лабораторій.

За Збручем

Коментарі вимкнені.