На Тернопільщині студентам провели екскурсію у слідчий ізолятор (фото)

У відповідності до угоди та плану співробітництва між Чортківським слідчим ізолятором управління ДПтС України в Тернопільській області та Чортківським гуманітарно-педагогічним коледжем ім. Олександра Барвінського відбулося ознайомлення студентів з особливостями роботи практичного психолога із неповнолітніми ув’язненими (засудженими).

11 листопада 2014 року для набуття досвіду своєї практичної діяльності установу відвідали студенти коледжу за спеціальністю «Соціальна педагогіка» на чолі з керівником групи.  Студентам провели ознайомчу та навчальну екскурсію у слідчому ізоляторі, розповіли про форми та методи соціально-виховного впливу на засуджених, які використовують працівники служби у своїй роботі.

Практичний психолог установи, колишній студент училища Ігор Ковальчук ознайомив їх із аспектами роботи психолога, розповів про діяльність роботи із групою ризику осіб, які перебувають на профілактичному обліку.  Після чого, студенти мали змогу ознайомитись з робочим місцем психолога, відвідати кімнату психоемоційного розвантаження для ув’язнених (засуджених), які утримуються у слідчому ізоляторі.

Коментарі вимкнені.