На утримання «Дальнього пляжу» витрачають більше 10 тисяч гривень на місяць
Стурбованість тернополян неналежним станом відпочинкової території, а саме «Дальнім пляжем», заполонили всесвітню мережу скандальними фото та відео. Що саме не влаштовує людей на пляжі спробували – дізнатися і журналісти ІНТБ.
Федір, відвідувач «Дальнього пляжу»: «Трохи є водоростей – трохи не зручно у воді. Чуєш, що ловить за ногу. Не дуже чистий пляж, але в загальному можна відпочивати».
Віра, відвідувачка «Дальнього пляжу»: «Сьогодні смітники тут прибрані, але завжди вони бувають дуже сильно захаращеними. Не знаю – багато є «мінусів»».
Наталя, відвідувачка «Дальнього пляжу»: «Страшно залазити у воду. Коли я одного разу залізла, то зразу потім висипи на шкірі з’явилися».
Перш за все, кажуть відвідувачі пляжу, вони хочуть, аби відповідальні за цей шматочок природи дослухалися до їхніх порад.
Ірина, відвідувачка «Дальнього пляжу»: «Потрібно почистити, довезти пісок, поставити душ. Найголовніше – зробити нормальну дорогу сюди. Роздягальні є на пляжі, але постійно брудно. Значить – немає прибиральника».
Напередодні очільник Тернополя в ефірі однієї з радіостанцій заявив про можливе розірвання угоди з орендарем дальнього пляжу, що несе відповідальність за благоустрій відпочинкової зони. Та працівники пляжу запевняють, що роблять усе можливе, щоб цього не трапилось.
Олександр Данилюк, відповідальний за благоустрій «Дальнього пляжу»: «Ми хочемо змінити тут абсолютно все. Фінансування нам не виділяють – ми робимо все за свої гроші. І відразу все за раз зробити дуже важко. Поступово, звичайно, ми будем це робити. Наприклад, до кінця цього місяця, навіть до середини, ми плануємо вже і кабінки зробити, і вирішити питання зі сміттям. Все було нормально. Плануємо завезти побільше пісочку, щоб було гарно, лежачки поставити. Хочемо облаштувати постійну конструкцію, щоб люди могли собі присісти, випити собі філіжанку кави чи чаю, пограти у волейбол, організовувати різноманітні змагання».
На утримання пляжу, не враховуючи заробітної платні людям, що відповідають за чистоту місця відпочинку, в місяць витрачають більше десяти тисяч гривень. Та попри всі витрати, потрібно вкладати набагато більше фінансів, щоб відпочинкова територія мала охайний вигляд. Та чисто не там де прибирають, а там де не смітять, – каже відповідальний за благоустрій пляжу, – пише ІНТБ.
Коментарі вимкнені.