На вулиці Тернополя фекалії під ногами та залитий дощем під’їзд

Фекалії під ногами, залитий дощем під’їзд, пікніки безхатченків на даху житлового будинку. Це сумні реалії з життя мешканців вулиці Вербицького, п’ять. Люди демонструють підвал, в якому можна не лише картоплю з консерваціями зберігати, а й фільми жахів знімати. Картина вражає, шкода лише, що неймовірний сморід передати через камеру неможливо. Любов Бучинська, мешканка вулиці Вербицького, 5: «з підвалом проблеми в нас роками, вода тече, каналізація тече, повно, зайти не можна, треба хіба маску брати і резинові чоботи»

А коли надворі дощ, люди не знають, як вийти з дому. Періодично проривало трубу в під’їзді і вода сягала колін. Після численних скарг громади, стічну трубу нещодавно залатали. Мешканці надіються, що катастрофічних ситуацій більше не буде.

Ірина Шумада, мешканка вулиці Вербицького, 5: «ну зараз ця труба поремонтована, але колись тут була пляшка пластмасова, шестилітрова, яка підставлялася, коли текла вода. Вода тече з таким сильним напором, прориває цю трубу, що заповнює повністю всі тамбури першого поверху. Реально ми дітей в вересні місяці переносили на руках, тому що в під’їзд зайти неможливо було, било фонтаном, ключем, повністю заповнений був перший поверх»

А вийти на дах будинку можна безперешкодно. Двері там лише «для краси». Візити сторонніх осіб нагору дедалі частішають. Відповідно й тепло в приміщенні не зберігається.

мешканець вулиці Вербицького, 5: «от маєте двері! Азаров каже, що треба тепло утримувати, як утримувати тепло, як воно все поломане»

Звертались з проханнями та скаргами мешканці Вербицького, п’ять і у ЖЕК, і в міськраду, і до депутата від їхнього округу. Наразі всі старання безрезультатні.

Любов Бучинська,мешканка вулиці Вербицького, 5: «я ходила в ЖЕК неодноразово, ходила в ЖЕК і писала заяву, ходила до головного інженера, ходила до депутата Липки, ніякого результату, щоб щось покращилось»

Ігор Липка, депутат Тернопільської міської ради: «звернення було в усній формі, якраз тоді був мій помічник. Тоді він їм сказав, що має бути в письмовій формі, треба зібрати підписи мешканців, написати заяву на моє ім’я, далі, я з цією заявою можу реагувати, можу йти до людей, по установах і вибивати, щоб зробили ремонт каналізації»

Через антисанітарію в підвалі розвелись щурі. Гидких пацюків, які є  носіями багатьох інфекцій, люди бачили вже на верхніх поверхах і навіть в квартирах.

Любов Бучинська, мешканка вулиці Вербицького, 5: «щурі, мови нема, щурів повно, на шостому поверсі в квартирі, я не знаю прізвища її, така Мар’яна живе, то був в туалеті в них щур і вона кричала, бо перелякалася, розумієте? Але чоловік там палицею, а тепер на першому поверсі стоїть людина, так само два щурі в сушці, два дні тому знайшли»

Жителі спантеличені, адже регулярно сплачуть за послуги, але куди ці гроші діваються, не бачать. Сусіднім будинком опікується інший ЖЕК, там принаймні в підвалі чисто, не має неприємного запаху і труби не течуть. Люди з цього роблять свої висновки.

Ірина Шумада, мешканка вулиці Вербицького, 5: «щоб наш будинок вивести із складу цього ЖЕКу, який сьогодні нами опікується, 80 відсотків сплати мешканців по будинку я вважаю дозволяє робити деякі заміни і ремонтні роботи, чому ми кожен раз мусимо просити за кожну лампочку, за прибирання території, я вже не говорю про ремонт дитячого майданчика, який не здійснюється протягом десяти років це мінімум»

Через два тижні проблеми не буде, обіцяє керівник обслуговуючого підприємства «КомЕнерго-Тернопіль» Ігор Кравець. Проблему з підвалом на вулиці Вербицького, п’ять ліквідують, публічно запевнив комунальник.

Ігор Кравець, керівник обслуговуючого підприємства «КомЕнерго-Тернопіль»: «ми зробимо обстеження, і якщо дійсно там ситуація, яка потребує заміни, частково заміни стояка, то ми це зробимо усунемо і запросимо вас, щоб ви відреагували на ці речі», повідомляє ІНТБ.

 

Коментарі вимкнені.