Меседж “Бережи кохання” донесли студентам Збаража та Чорткова

МГО „Єднання” у рамках проекту „Здоров`я жінок України” проводить акції у межах області з метою популяризації сучасних стандартів профілактики, діагностики, лікування хвороб репродуктивної системи. Під час зустрічей з молоддю громадські діячі розповідають про те, як важливо кожній людині знати все про своє здоров`я, володіти науковою інформацією для того, щоб берегти і примножувати цей дар.

Здоров`я репродуктивної системи є  однією із складових щасливого сімейного життя. Розуміючи це, молодь активно бере участь в акціях, цікавиться особливостями статевого розвитку на різних етапах життя, задумується над небезпеками, які несе ранній сексуальний досвід  для фізичного та психічного здоров`я.

Основні меседжі акцій: „Бережи кохання”, „Духовність – основна складова здоров`я”, „Кохання безпечне”, „Поінформований – значить захищений”.

Інформаційні матеріали, що поширюють працівники МГО „Єднання” завдяки Агентству США з міжнародного розвитку, базуються на засадах науково-доказової медицини. Отримуючи важливу для себе інформацію, молоді люди зможуть безпечніше крокувати прекрасною дорогою життя, на якій  романтичне кохання  буде під парасолькою нових знань та високої моралі.

На фото – студенти училищ Збаража та Чорткова. Дякуємо за гостинність цим чудовим містам та їхнім непересічним мешканцям.

 

Коментарі вимкнені.