“Надал не боїться ні Бога, ні чорта”, – будівельна техніка почала роботу і у парку Відродження, і на вул. Гнатюка

Міська влада таки пішла проти своєї громади. Одночасно у двох місцях почались будівельні роботи. Це у парку Національного Відродження будівницвто парк-готелю та забудова дитячого майданчику на вулиці Гнатюка.

Як розповідає “Погляду” активістка Наталія Кузь, сьогодні зранку у парку Національного відродження знову запрацювала будівельна техніка. І хоча тільки позавчора сам міський голова Тернополя Сергій Надал на своєму звіті запевнив громадськість, що нічого там будувати не будуть.

– Все одно риють. Язика Надалу треба відрізати. Адже говорить одне, а робить інше. Ні чорта,  ні Бога не боїться. Все одно ж прийдеться відповідати за свої вчинки.  Мер використовує те, що усі заняті більш серйозними справами, – каже Наталія Кузь.

За її словами,  активістам, які стали на захист громадської власності, починають ще й погрожувати та залякувати.

Зауважимо, цей парк-готель можна назвали не «Екологічний готель», а готель імені Небесної сотні. Тому що рішення про його будову приймалося вісімнадцятого лютого, коли якраз розстрілювали людей на Майдані.

Також приїхала будівельна техніка і на дитячий майданчик на вулиці Гнатюка.

Нагадаємо, саме з подачі міської ради дитячий майданчик перетворився спочатку на пустку, а тоді потрапив у “руки” родича чиновника – Михайла Гладкого  (більше про людину, яка отримала у приватну власніть цю землю ТУТ).

Ще у 2012 році після того, як знищили всі дитячі споруди на майданчику, сам заступник мера Стемковський, обіцяв відновити її в короткий термінТобто не заперечував статусу майданчика, як дитячого.

Більше можна прочиатти тут – https://poglyad.te.ua/podii/vzhe-navit-dity-rozumiyus-vsyu-pidlist-dij-serhiya-nadala-i-ko-video/

 

 

-1 thoughts on ““Надал не боїться ні Бога, ні чорта”, – будівельна техніка почала роботу і у парку Відродження, і на вул. Гнатюка

 • 00:01 | 28.11.2014 о 00:01
  Permalink

  Надал все відмінив. Надал з громадою!

 • 07:24 | 28.11.2014 о 07:24
  Permalink

  Техніка виїхала і відразу зявилася реакція Надала. Ви можете писати розібравшись хоча б в хронології подій, а не тупо звинувачувати Надала на чиєсь замовлення.

  • 10:06 | 28.11.2014 о 10:06
   Permalink

   Реакція Надала з’явилась близько 17 години. Тому не звиздіть

Коментарі вимкнені.