У Тернополі Революція зазнала поразки, – відомий волонтер та активіст Майдану

У парку Національного Відродження знову риють. Нам урочисто пообіцяли при повному залі людей, що будівництво припинено.Збрехали.
Ніхто з нас нічого не вирішує. З юридичної точки зору у них все правильно та красиво. Я по-людськи вдячна меру за підтримку хлопців на передовій, за закуплені бушлати та бронежилети. Це правильно і викликає повагу. Але оці всі рішення по земельних питаннях… не знаю. Я не юрист, не політик і навіть не солдат. Маленька безсила людина з сотень тисяч таких же маленьких та безсилих.
Революція зазнала поразки. Тепер сумніву у цьому нема.
…може, це весь світ такий? Може, так і має бути? А ми лише раби які нічого не вирішують?
Я не можу змінити цей світ.
Я не можу жити в цьому світі.
Мені тут погано.
Захлинаюсь у бруді та неправді.

Лілія Мусіхіна

-1 thoughts on “У Тернополі Революція зазнала поразки, – відомий волонтер та активіст Майдану

 • 07:14 | 28.11.2014 о 07:14
  Permalink

  Надал перший закликав до страйку, помагав на Майдані. Хто тоді його підтримував, коли прокуратура цькувала? Ніхто! а Зараз, коли режиму нема, то всі повилазили і починають щось там розказувати. Де ви всі тоді були? Рік тому?

  • 06:39 | 29.11.2014 о 06:39
   Permalink

   Шо ти трендиш, свнадал закликав до страйку… та може він і до чогось і закликав, але щоб це було ним контрольоване і позволяло усунути політичних опонентів, отримати можливість виглядати пролюдським мером і всяке інше. Надал на майдані з’явився разів 3, підтримки його я не бачив, враховуючи всі гроші, шо він вкрав не допоміг революції і на 1000 частину!

Коментарі вимкнені.