Леся Заморська презентувала добірку віршів “Часопростір серця”

Допоки сонце ходить по орбіті,
Допоки зорі святяться в імлі,
Допоки є любов на білім світі,
Доти добро не зникне на землі.

Такими авторськими рядками розпочалася 7 червня 2011р. у актовій залі ТНЕУ мандрівка часопростором серця    Лесі Заморської – методиста відділу гуманітарної освіти та виховання Тернопільського національного економічного університету. Леся – запрезентувала свою першу добірку віршів « Часопростір серця» .
« Прошу не судити мене строго, бо я лише людина, яка висловлює    свої думки і переживання у римовані рядки, але аж ніяк не поет з претензією на геніальність» –    розпочала своє привітання авторка збірки.
Впродовж вечора у святковій залі панувала затишна, тепла, майже, домашня атмосфера, адже    підтримати Лесю, порадіти за неї прийшли її найближчі друзі, колеги, рідні.
Світло доброти випромінює постать авторки, Леся – завжди у творчому горінні, її талант визрівав і визріває разом з життям. Проста, але осяяна любов’ ю, збагачує свою душу постійним спілкуванням, обдарована у всьому. Найкращими словами, що притаїлись у найпотаємніших глибинах серця розповідала зі сцени у своїх віршах про радість і щастя, тугу і біль.
З трепетом читала рядки на духовну тематику: « Хвала всевишньому за все» , « Зелені свята» .    Зверталася до теми дитинства, з ніжністю та ласкою читала вірші своїй    любій мамі. До сліз розчулила присутніх присвята вірша « Батькове життя» світлій пам’ яті тата. Оспівала святу для неї землю її батьків – рідне село Кошляки. Вірному другу та люблячому чоловіку присвятила вірші « Любити» , « Просто закохатись» , « Вишнева заметіль» . « Вишию сорочку» –    у поетичних рядках зверталася до свого дорогого сина.
Вірші Лесі мистецьким мереживом переплітались на сцені із пісенними дарунками виконавців університету: Сергія Лещука, гурту « Називний відмінок» , солісток ансамблю « Краплинки» Іринки Кушнір, Роксолани Залізняк, солістки народного театру пісні « Для тебе» Ірини Новомлинської, дуету « Вишиванка» .
Приємним подарунком для Л. Заморської стала презентація першої пісні на її слова та музику В. Кічака – « Закохана» , яку виконала Оксана Балуцька.
« Пам’ ятайте, що навіть у найскладніших життєвих ситуаціях можна налаштувати себе таким чином, щоб побачити зорі в калюжах» . – запевнила    усіх присутніх на святі Леся Заморська та на завершення подарувала вірш    – « Оптимістичне» . І не дивно, що саме цим твором авторка підсумувала зустріч. Адже, такого    душевного світла,     невтомності, сердечної наснаженості та невимушеності варто ще пошукати у сьогоденні, а Леся Заморська дарує усе це оточуючим щохвилини.
На адресу авторки звучало багато приємних, теплих слів від редактора збірки « Часопростір серця» , головного редактора газети « Університетська думка» Марії Баліцької, відомого письменника, журналіста Богдана Мельничука, головного режисера обласної філармонії Ганни Николайчук, письменниці Ірини Мацко, колег – представників відділу гуманітарної освіти та виховання і відділу культури і творчої самореалізації молоді.
Бажаємо Лесі Заморській нових творчих злетів. Нехай перша поетична ластівка стане провісником яскравої творчої дороги, по якій авторка вестиме читача у світ краси та добра, якими сповнені її вірші.

 

Автор: Оксана Кічак, ТНЕУ

 

Коментарі вимкнені.