Паркувальник «послав» священика

Інцидент трапився на стоянці поблизу ринку «Юмакс». Священик з Козівського району Михайло Дубілевський приїхав в Тернопіль по справах разом з дружиною та ще двома пасажирами. Коли чоловік припаркувався на стоянці, до нього підійшов паркувальник і сказав заплатити на простій.

Коли священик показав йому посвідчення учасника бойових дій, які згідно рішення міської ради мають право паркуватися безкоштовно, той наказав йому піти, м’яко кажучи, куди подальше і далі продовжував вимагати у чоловіка п’ять гривень.

 

Священик побачив, що паркувальник поводить себе неадекватно і пішов у напрямку автовокзалу. Працівник не розгубився і тут же кинувся за паном Михайлом вдогін, покриваючи його рясною лайкою.

 

Священик покликав на допомого правоохоронців, однак і ті виявилися для паркувальника не авторитетом. У їх присутності паркувальник продовжував лаятись і вимагав у священика документів. Останній йому показав не тільки посвідчення учасника бойових дій, а й члена Національної спілки журналістів та інваліда, однак чоловіка це не переконало і він обізвав священика «вуйком» та «бицюрою».

 

Михайло Дубілевський припускає, що чоловік був на підпитку (й справді, від нього несло спиртним – авт.), однак той спростовував все, мовляв, ти мені не наливав. Правоохоронці у цій ситуації були безсилі і покарати, старшого, проте дуже агресивного чоловіка, не могли, так як написати заяву священик відмовився, – пише газета “Номер Один”.

 

-1 thoughts on “Паркувальник «послав» священика

  • 14:41 | 20.05.2011 о 14:41
    Permalink

    Шось дуже забагато в того священика посвідчинь різних є, як на машину то він має а за парковку то ні,не засолодко живеться отєц,га …???

Коментарі вимкнені.