“Сухий” та “скупий” відомий Сергій Бабкін розчарував тернопільську публіку

Сергія Бабкіна, ізгоя популярного донедавна гурту«5’nizzа», у четвер 9 грудня, Тернопіль зустрічав уперше.  На думку багатьох глядачів, концерт відомого не лишень в Україні, а й у сусідній Росії Бабкіна пройшов «сухо» та «скупо».

Паб «Хмільне щастя», у котрому мав відбутися концерт, вчора  штурмувала велика кількість прихильників харківської зірки. Тернополяни підмугикували улюблені мелодії та з нетерпінням чекали виходу Бабкіна на сцену. Втім, щось пішло не так і більшість відвідувачів залишилась незадоволеною: підлив олії у вогонь і сам Сергій –  спочатку він забажав, аби гості його концерту поводили себе тихіше, пізніше – звелів вимкнути спалахи у фотокамерах. Бабкін весь час позирав наліво, себто на місце, де сиділа його дружина, а в один момент взагалі перестав співати, вигукнувши: «Что такое?» до коренастого молодика, що підступив до коханої.

Дружина теж пильнувала зіркового чоловіка, забороняючи фотографувати зблизька свою пасію молодим дівчаткам. «Вы заступаете другим, отойдите пожалуйста»,- наголошувала їм Сніжана Бабкіна.

«Попрошу на біс мене не викликати»,- такими словами завершив свій виступ довгоочікуваний гість. Отже, частина тернополян залишилась обуреною, хоча й знайшла для себе пояснення, чому було так мало та відчужено : «За таку ціну ви хотіли отримати «цілобабкіну» насолоду? За його концерти, приміром, у Львові люди платили удвічі більше! Як заплатили – так й заспівав»,- чулося із натовпу.

Іншим же вечір, навпаки, видався доволі атмосферним, людям імпонувало те, як трепетно Бабкін ставиться до звучання своїх пісень.

Ірина Вихрущ

-1 thoughts on ““Сухий” та “скупий” відомий Сергій Бабкін розчарував тернопільську публіку

  • 18:45 | 9.12.2011 о 18:45
    Permalink

    Автора статті мабуть не впустили у зал, що він так все описав. Насправді було дуже круто. А те що п`яних глядачів просили трохи посунутись, тут я нічого такого страшного не бачу. Сухо і скупо хтось нажерся у кінці зала і вигукував Золоті Купала, їх треба було взагалі вивести.

  • 20:57 | 9.12.2011 о 20:57
    Permalink

    Якщо комусь круто коли артист веде себе по хамськи – його рагульське право. Бабкін ще не та “звізда” щоб спочатку концерт із запізненням розпочати, а потім обломати фанатів, залишивши їх і без автографів і без пісень на “біс”. Виглядає так що чувак тупо касу збрив і побіг далі.

Коментарі вимкнені.