Партія Регіонів на Тернопільщині: процес пішов

Нещодавно “Погляд” писав про ймовірні зміни у Партії регіонів на теренах нашої області. Партія міняє голів партійних організацій. Керівниками районних організацій ставлять голів райдержадміністарцій.

У Бучачі на виборній конференції районної організації  Партії регіонів одноголосним голосуванням головою РО Партії регіонів обрано голову Бучацької РДА Савку.

Голову Тернопільської РДА Віктора Щепановського на позачерговій конференція Тернопільської районної організації ПР обрано головою Тернопільської райорганізації. Оксана Муц  склала повноваження, пояснивши, що передає їх в надійні руки.

Найближчим часом має  відбутися позачергова  конференція Тернопільської обласної організації Партії регіонів. На порядок денний буде винесено питання виборів голови партії.  Теперішнього голову облорганізації Ореста Муца замінить губернатор Валентин Хоптян.  За неофіційною інформацією  Орест Муц  буде іти на майбутніх парламентських виборах по  Кременецько-Почаївському окрузі.

-1 thoughts on “Партія Регіонів на Тернопільщині: процес пішов

 • 21:27 | 22.09.2011 о 21:27
  Permalink

  ходять слухи, шо муца злиють і по кременецькому окрузі….
  а такі зворушливі білборди друкує… 🙂

 • 22:11 | 22.09.2011 о 22:11
  Permalink

  Ну Муц свого не попустить. Це ще той жук

 • 22:15 | 22.09.2011 о 22:15
  Permalink

  Цікаво так брат Щепановського на нарах, а Віктора у царі. Гарна політика. Чи вони думають, що люди сліпі

 • 08:12 | 23.09.2011 о 08:12
  Permalink

  З джерел з найближчого оточення голови Тернопільського регіонального відділення ПР Ореста Муца стало відомо, якими шляхами цей місцевий керівник партії від влади планує обдурити своє київське начальство з благородною метою набити власні кишені грішми.
  Враховуючи те, що вся родина Ореста Муца займає чільне місце у виконавчих та представницьких органах Тернопільщини, він планує забезпечити їх участь на керівних посадах у виборчих комісіях на майбутніх виборах до Верховної Ради. Завдання стоять два – прохід самого Ореста Павловича у Верховну Раду по так званому «волинському регіону» Тернопільської області і зароблення копійчини.
  На черговому зібранні «твердих» партійців Орест Муц довів до присутніх механізм такого збагачення. За його словами, до 20% виборців Західної України перебувають на заробітках за кордоном. На Тернопіллі налічується близько 200 тисяч заробітчан (20% від загальної кількості виборців). «Якщо попрацюємо, то київські гроші на вербовщиків і вербовку жителів області матимемо і за цих 200 тисяч. Навіть, якщо дадуть цього разу так само, як і на попередніх виборах, заробимо 36 «лимонів». Такі гроші на дорозі не валяються» – пряма мова Ореста Павловича. Половину з цієї суми піде авансом комусь з його криші серед керівництва ПР взамін на можливість безконтрольно «працювати» в комісіях і з вербовкою виборців. Мається на увазі без контролю з боку майбутнього голови регіонального осередку ПР, очільника Тернопільської ОДА Хоптяна. За словами Муца, той буде забезпечувати адмінресурс і кандидатів.
  Іншим, дедалі сильнішим, заробітком Ореста Павловича стає збір так званих «вступних» з нових членів Партії Регіонів. Якщо після перемоги Віктора Януковича на президентських виборах за такий вступ з тих, хто не хотів прощаватися з посадою за політичними мотивами, бралися символічні кошти в сумі 10000 гривень, то з травня цього року тарифи суттєво підвищилися – вступ для держслужбовця, посадовця сягає 5000 доларів; для бізнесмена ціна на такий «проїзний» на дорогах і в податковій сягає 20000 зеленими. Саме така політика Муца по відношенню до нових членів Партії Регіонів призвела до суттєвого зменшення напливу до її лав по області.
  Не забуває Орест Павлович і про дах над головою і землю під ногами. Взамін за лобі перед керівництвом партії перед призначенням та за допомогу у формі пікетів у 2007 році під приміщенням ДПА області під час судів Олега Барчука зі своїм безпосереднім начальником, головою ДПА в Тернопільській області Мирославом Свистуном, теперішній очільник Заліщицької райадміністрації одразу після свого призначення зібрав усіх керівників сільськогосподарських підприємств району, а також найпотужніших підприємців і вимагав здати кошти для потреб обласного осередку Партії Регіонів в особі Ореста Муца. Було встановлено чіткі норми здачі зерна для с/г виробників – 15 тонн. Для підприємців сума готівки становила приблизно 10 тис. грн. Поруч села Добрівляни майже на березі Дністра та на території молодіжного парку м. Заліщики для членів родини Ореста Павловича виділено земельні ділянки для будівництва власних приватних будинків.

Коментарі вимкнені.