Тягнибок: “Інтернет – це така зараза, яка тебе всмоктує повністю”

Тягнибок на Lviv Social Media Camp

Газета «Погляд» уже згадувала про конференцію Lviv Social Media Camp, на якій виступали відомі політики, серед яких був Олег Тягнибок.

Ще до виступу Олега в аудиторії потоку “Нове суспільство” зібралося дуже багато люду. Учасники конференції активно обговорювали появу Тягнибока в залі з допомогою мікроблогу twitter, де звертали увагу на «домашню сорочечку Тягнибока» і відсутність його соратників. Також більшість слухачів очікували, що Тягнибок буде говорити у своєму виступі про те, що і на виступах перед широкою аудиторією, а до теми виступу «Соціальні медіа в житті політика» торкнеться лише поверхнево.

Олег Тягнибок розпочав доповідь з щирого визнання своєї необізнаності в комп’ютерах та Інтернеті: «Я, чесно кажучи, є людиною дуже далекою від техніки… не є технарем, тому поняття Інтернет до мене доходило довго», а згодом розповів про своє перше знайомство з комп’ютером. Цікаво було почути історію про 90-ті роки, коли Тягнибок зі своїм другом спочатку поширювали листівки писані від руки, а згодом через ксерокс і комп’ютер.

Тягнибок щиро зізнався, що спочатку соціальні мережі він сприймав з недовірою, але лише згодом зрозумів,  що за ними майбутнє. Сьогодні, на його думку, соціальні мережі допомагають не лише поширювати позитивну інформацію, а й активно відбиватись від наклепів.

Як виявилось в політичної сили Тягнибока була спеціально створена служба інформаційних технологій, основною задачею якої є координація діяльності в мережі Інтернет. Саме вона інформує про створення та поширення соціальних мереж.

Розсмішили публіку слова Тягнибока про його реєстрацію в соціальній мережі «Однокласники»: «Які однокласники, ще якісь РУ? Кому вони потрібні?». Але згодом, розібравшись в усьому навіть було прийнято партійне рішення реєструватись в таких соціальних мережах, як «Однокласники», «Facebook» та Twitter.

«Коли ти сідаєш за комп’ютер тебе починає потрохи це втягувати. Я особисто боюся тої залежності, хоча і так часу на це не маю, але це така зараза, яка тебе всмоктує повністю,» – розповідав далі Тягнибок про роль Інтернету своєму житті. Олег також проінформував про свою сторінку у Facebook, на якій у нього вже близько 5000 друзів. Він зізнався, що веде її сам і намагається відповісти усім, коли знаходить вільний час.

Редакція «Погляду» теж задала питання пану Олегу через його сторінку. Але на момент написання статті, відповіді на своє питання ми так ще й не отримали.

Тягнибок і Оробець
Суперечка Тягнибока і Оробець

Після закінчення доповіді Тягнибок жваво відповідав на питання публіки. Після виступу у кулуарах Тягнибок зустрів Лесю Оробець, яка прямим текстом вимагала в Олега пояснити ситуацію щодо конфлікту з орендною платою Українського Католицького Університету, в якому відбувалася конференція. (Нагадаємо що на сесії Львівської міськради в порядок денний вносилося питання про звільнення Українського католицького університету (УКУ) від орендної плати за земельну ділянку на вул. Стрийській, де УКУ здійснює будівництво нового університетського містечка. ВО “Свобода”, що має більшість у міськраді заблокувало це рішення, чим зобов’язало УКУ сплатити 760 тис.грн). Вже згодом у своєму виступі Леся Оробець зазначила, що пан Тягнибок обіцяв їй особисто розібратись з цією проблемою.

Кожен з вас може самостійно оцінити доповідь Олега Тягнибока, яка записана на відео завдяки команді Олени Білозерської:

Андрій Бест

-1 thoughts on “Тягнибок: “Інтернет – це така зараза, яка тебе всмоктує повністю”

 • 17:31 | 22.02.2011 о 17:31
  Permalink

  Ги, смішний він якийсь) коли брала в нього інтервю, то запитала, чому не додає мене в друзі на ЖЖ. він відповів, шо хтось там йому поміг створити ЖЖ, а зара він не шарить, шо там і до чого))

 • 09:20 | 23.02.2011 о 09:20
  Permalink

  5000 друзів для людини такого рівня, як голова політичної партії, напевне мало. ІМХО, це і є весь його електорат

  • 09:26 | 23.02.2011 о 09:26
   Permalink

   5000 це ліміт Facebook. але в Тягнибока ще 4700. Просто для політика треба створювати сторінку на Facebook, там обмежень немає. Тай не всі спішать додавати політика в друзі, особливо якщо він пише рідко, загальними фразами і прес-релізами.

  • 12:56 | 25.02.2011 о 12:56
   Permalink

   Ігор, 5000 це дійсно мало, але фейсбук не дозволяє додавати більше друзів…

 • 09:25 | 23.02.2011 о 09:25
  Permalink

  “Цікаво було почути історію про 90-ті роки, коли Тягнибок зі своїм другом спочатку поширювали листівки писані від руки, а згодом через ксерокс і комп’ютер” – так на рівні 90-х і залишились: листівки і листівки. Прогрес в роботі бачу хіба що листівки в 3D форматі. ГАНЬБА!

  • 09:26 | 23.02.2011 о 09:26
   Permalink

   дивись відео. він на початку це розказує

  • 09:45 | 4.03.2011 о 09:45
   Permalink

   Видно для Миколи всі євреї. )))))))))))))))))))))
   А сам певно такий чистий арієць, що аж зуби зводить ))

 • 00:50 | 25.02.2011 о 00:50
  Permalink

  Сам ти Єврей…)))))(До Миколи)

 • 22:31 | 25.02.2011 о 22:31
  Permalink

  Що жид – то не біда, важливо, що не шовініст

Коментарі вимкнені.