Західній Україні загрожує повінь

У двох західних областях метеорологи прогнозують підйом води в річках, затоплення заплав, сільськогосподарських угідь та прирічкових будинків.

Український Гідрометцентр попередив про підйом рівня води у річках двох західних областей України – Рівненської та Волинської, – повідомляє ТСН.

За даними метеорологів, 24-25 січня очікується підйом рівня води на 0,1-0,3 м на річці Горинь біля села Деражне на Рівненщині. Згідно з прогнозами, там буде затоплено заплави і сільськогосподарські угіддя.

Також вода підніметься на Прип’яті біля Річиці і Люб’язі, Стоході біля Любешова. На Стирі біля селища Колки очікується продовження підйому рівня води до відмітки від 1 до 3 метрів.

Можливе часткове затоплення прирічкових будинків, господарських об’єктів в окремих населених пунктах у Ратнівському, Любешівському, Маневицькому районах Волинської області.

З понеділка синоптики прогнозують погіршення погодних умов. Так, штормове попередження оголошено на Одещині, де пориви вітру сягають 20 м/с. По всій території України очікується похолодання, на сході температура повітря знизиться до -20 градусів морозу. Найближчими днями випадатимуть незначні опади у вигляді снігу та мокрого снігу.

Коментарі вимкнені.